Jagiellonia – Arsenal Tula 1:2 (koniec) | Zagłębie S. – FK Zarkovo 1:1 (koniec) | Wisła Pł. – Ufa 0:0 (koniec)
Śląsk – Dinamo Z. 0:2 (koniec) | Lech P. – Etyr Tyrnowo 1:3 (koniec)
Lech Poznań
1:3 (0:2)
Etyr Wielkie Tyrnowo
Środa 23.01.2019, 15:30 • Lara, Turcja • Spotkania towarzyskie • Mecz towarzyski

Niezbyt udany mecz w wykonaniu Lecha Poznań. Kolejorz prezentował się gorzej na tle niżej notowanego rywala i przegrał 1:3. Pozytywem jest na pewno bramka zdobyta przez młodego Filipa Marchwińskiego. Kolejne mecze sparingowe Kolejorza już w sobotę. Dziękuję za uwagę i do usłyszenia! (17:17:04)

90

90
    Gol dla Lecha!
    W ostatniej minucie honorowego gola strzelają Lechici! Po błędzie golkipera Etaru z kilku metrów pakuje piłkę do bramki FILIP MARCHWIŃSKI!

89
    Długo budują swoją akcję na połowie Lecha zawodnicy Etaru.

87
    Od wrzutu z autu na własnej połowie boiska wznawiają grę Bułgarzy.

85
    Mocne uderzenie na bramkę Kolejorza, ale pewnie łapie piłkę golkiper Lecha.

83
    Jakub Kamiński mocno uderzał zza pola karnego, jednak piłka nieznacznie minęła słupek bramki rywali!

83
    Na boisku wśród zawodników wchodzących z ławki po przerwie jest między innymi także Goutas.

82
    Centra Tomasika zablokowana, ale w dalszym ciągu utrzymują się przy piłce poznaniacy.

80
    Nie mają zawodnicy Kolejorza pomysłu na przeprowadzenie jakiejś ciekawej akcji ofensywnej. Dziesięć minut na strzelenie choćby honorowego gola.

78
    Pogubili się w ofensywie Bułgarzy i futbolówka ląduje w objęciach golkipera Lecha.

76
    Nie potrafią odebrać piłki przeciwników podopieczni Adama Nawałki.

75
    Spokojnie utrzymują się przy piłce na własnej połowie boiska zawodnicy z Wielkiego Tyrnowa.

73
    Gol dla Etyra Wielkie Tyrnowo!
    Coraz gorzej to wygląda. Bułgarzy strzelają trzecią bramkę!

70
    Do końca spotkania pozostało jeszcze tylko dwadzieścia minut. W dalszym ciągu utrzymuje się dwubramkowe prowadzenie Etaru.

66
    Nie ulegają zmianie warunki atmosferyczne w uchodzącej za słoneczną Turcji. Miejmy nadzieję, że nie zakończony to się kontuzją któregoś z zawodników.