Środa 16.01.2019, 20:35 • HWS Spodek, Katowice • PlusLiga • 19. kolejka

0:0
    Dziękuje za śledzenie relacji live i zapraszam na kolejne. (22:16:11)

0:0
    GKS Katowice wygrywa po raz pierwszy z Aluronem Virtu Wartą Zawiercie i to odrazu w stosunku 3:0. Gospodarze od początku dzisiejszego spotkania mieli kontrolę nad meczem. W pierwszej i drugiej partii odskakiwali na kilka punktów i trzymali dystans do końca setów. Trzeci set niemal od początku toczył się punkt za punkt, jednak w końcówce więcej zimnej krwi zachowali katowiczanie i to oni zdobywają dzisiaj trzy punkty. Dzięki zwycięstwu GKS Katowice zrównuje się w tabeli punktami właśnie z Wartą Zawiercie.

0:0
    GKS Katowice vs Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:0 (25:20, 25:19, 27:25)

MVP spotkania: Tomas Rousseaux (GKS Katowice)

27:25
    Trzeci set skończony.

27:25
    Semeniuk myli się z lewego skrzydła i mamy koniec trzeciego seta oraz całego meczu.

26:25
    Butryn ze spokojem po prostej i kolejna szansa dla gospodarzy na zwycięstwo.

25:25
    Mocno nieudana zagrywka Butryna.

25:24
    Waliński zablokowany i tym razem piłka meczowa dla GKS-u.

24:24
    Quiroga skutecznie po prostej.

23:24
    Blok aut po ataku gości i mamy piłki setowe dla Warty.

23:23
    W kolejnej akcji Waliński poprawia swój atak i punktuje.

23:22
    Waliński atakuje w aut.

22:22
    Timeout dla gości.

22:22
    I kolejny błąd Malinowksiego. Mamy wyrównanie. Szykuje się zacięta końcówka trzeciego seta.