Palestyna – Australia 0:3 (kon.) | Philippines – Chiny 0:3 (kon.) | Kyrgyzstan – Korea Płd. 0:1 (kon.)
koniec
Philippines
0:3 (0:1)
Chiny
piątek 11.01.2019, 14:30 • Mohammed Bin Zayed Stadium (Abu Dhabi) • Puchar Azji • Grupa C
     
    90+3
    Koniec meczu. (16:20:17)
     
    88
    Zmiana w drużynie Philippines: z boiska schodzi Reichelt, na boisku pojawia się Dizon.
     
    85
    Zmiana w drużynie Philippines: z boiska schodzi Strauss, na boisku pojawia się Ott.
     
    82
    Zmiana w drużynie Chiny: z boiska schodzi Zhi, na boisku pojawia się Zhongguo.
    81. Yu Dabao (CHN) - 0:3
     
    81
    Gol dla Chin!
    Strzelcem bramki YU DABAO.
     
    80
    Zmiana w drużynie Chiny: z boiska schodzi Gao Lin, na boisku pojawia się Dabao.
     
    73
    Żółtą kartkę otrzymuje Xiaoting (Chiny).
     
    71
    Zmiana w drużynie Chiny: z boiska schodzi Zhao Xuri, na boisku pojawia się Yu Hanchao.
     
    66
    Zmiana w drużynie Philippines: z boiska schodzi de Murga, na boisku pojawia się Younghusband.
    66. Wu Lei (CHN) - 0:2
     
    66
    Gol dla Chin!
    Strzelcem bramki WU LEI. Asysta Hao Junmin.
     
    55
    Żółtą kartkę otrzymuje Sato (Philippines).
     
    46
    Druga połowa rozpoczęta.
     
    45+1
    Pierwsza połowa skończona.
    39. Wu Lei (CHN) - 0:1
     
    39
    Gol dla Chin!
    Strzelcem bramki WU LEI. Asysta Hao Junmin.
     
    35
    Żółtą kartkę otrzymuje Silva (Philippines).
     
    1
    Mecz się właśnie rozpoczął.
    Bramki: 39. Lei (Junmin), 66. Lei (Junmin), 81. Dabao

    Kartki:   35. Silva (PHL), 55. Sato (PHL) – 73. Xiaoting (CHN)


    Posiadanie piłki: 45 % : 55 %.
    Strzały na bramkę: 1:7. Strzały niecelne: 3:7. Rzuty rożne: 3:7. Spalone: 0:5. Faule: 19:20.
    Philippines: Falkesgaard – Sato, Alberto de Murga, Woodland, Silva – Palla, Schröck, Strauss, Ingreso – Patino, Reichelt
    Rezerwowi: Ace Villanueva, Ott, Ramsay, Bedic, P. Younghusband, Tull, Hansen, Dizon, Tanton, Aguinaldo, J. Younghusband

    Chiny: Junling – Ke, Xiaoting, Linpeng – Yang, Junmin, Zhi, Xuri, Xi – Lei, Lin
    Rezerwowi: Yiming, Yang, Zhi, Lu, Zhongguo, Shihao, Jingdao, Chengdong, Hanchao, Cheng, Dabao, Dalei

    Sędziowie: H. Kimura (Japonsko)