Nowiny – Ruda Śląska 1:3 (koniec)
UKS Ekom Futsal Nowiny
1:3 (1:2)
Gwiazda Ruda Śląska
Sobota 08.12.2018, 17:00 • Hala ZSP w Nowinach • I liga futsalu - gr. południowa

Dobre spotkanie oglądaliśmy dzisiaj w Nowinach. Ostatecznie gospodarze przegrali 1:3 z Gwiazdą Ruda Śląska. Pojedynek był bardzo wyrównany. Nowiny pretensje mogą mieć tylko do siebie, ponieważ fatalnie zaczęli ten mecz i potem musieli gonić wynik. Gwiazda zaliczyła trudny teren i może patrzeć w przyszłość. Dziękuje i zapraszam na pozostałe relacje. (18:40:11)

39:59
    Gol dla Gwiazdy!
    BARTOSZ SIADUL trafił do pustej bramki i zakończył to spotkanie!

39:09
    Jedna z ostatnich akcji gospodarzy.

38:30
    Co za interwencja Musiała we własnej bramce!

38:08
    Lekki uderzył po dłuższym rozegraniu, jednak Barteczka odbił piłkę!

37:12
    Gwiazda wywalczyła przewinienia na połowie Nowin. Próbuje jak najdłużej utrzymać się przy piłce.

36:43
    Nowiny dalej w rozegraniu z pustą bramką.

36:15
    Ponad minutę trwała akcja zakończona strzałem Musiała. Było to uderzenie niecelne.

35:00
    Nowiny z przewagą w rozegraniu, pusta bramka.

34:34
    Przerwa dla Piotra Lichoty.

34:17
    Jeleń huknął na bramkę, ale piłka cały czas nie chce wpaść do siatki!

34:07
    Dwa bardzo mocne przewinienia Gwiazdy, oba zaliczone na tablicę. Cały czas przy takich faulach brakuje żółtych kartek.

33:20
    Świetną piłkę wzdłuż bramki dostał Mrowiec, uderzył bez zastanowienia, ale prosto w ustawionego Dobrodzieja! Świetna interwencja!