Gryf – Resovia 1:0 (koniec) | Rozwój – Błękitni 3:1 (koniec)
Gryf Wejherowo
1:0 (0:0)
Resovia
Niedziela 25.11.2018, 13:00 • Stadion WKS Gryf, Wejherowo • 2. Liga • 20. kolejka

Mecz w Wejherowie za nami. Długo nie oglądaliśmy bramek, ale w końcu gola na wagę triumfu w 80. minucie zdobył z rzutu karnego Krzysztof Wicki. Z perspektywy całego meczu można powiedzieć, że oglądaliśmy wyrównane widowisko. Resovia też miała swoje okazje. Najlepszą zmarnował Kamil Antonik, który w sytuacji sam na sam trafił w słupek. (15:03:44)

90+4

90+4
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Gryfa. Zamieszanie w szesnastce. Fauluje Karol Twardowski, który otrzymuje żółtą kartkę.

90+3
    Żółtą kartkę otrzymuje Mateusz Kantor (Resovia).

90
    Okazja dla gospodarzy. Dawid Rogalski starał się przelobować Wojciecha Daniela. Futbolówka poszybowała jednak nad poprzeczką!

89
    Żółtą kartkę otrzymuje Strashkevych (Resovia). Ukrainiec faulował jednego z rywali na jego połowie.

87
    Dośrodkowanie w pole karne Gryfa. Na pozycji spalonej znalazł się jeden z podopiecznych Szymona Grabowskiego. Zaczyna od rzutu wolnego ekipa gospodarzy.

86
    Patrząc na przebieg ostatnich minut wydaje się, że Gryf bramką z rzutu karnego zapewnił sobie trzy oczka. Nie oglądamy huraganowych ataków rzeszowian.

84
    Faulowany obok linii bocznej pola karnego przyjezdnych był Michał Bury. Okazja dla gospodarzy na posłanie futbolówki w pole karne.

83
    Zmiana w drużynie Resovia: z boiska schodzi Ogrodnik, na boisku pojawia się Szafar.

81
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Ryk, na boisku pojawia się Bury.

80
    Gol dla Gryfa!

Bramkę z rzutu karnego zdobywa KRZYSZTOF WICKI.

Pewnym egzekutorem rzutu karnego okazał się Krzysztof Wicki.

79
    Żółtą kartkę otrzymuje Mikulec (Resovia).

79
    Rzut karny dla gospodarzy! Rafał Mikulec fauluje w polu karnym jednego z piłkarzy Gryfa. Słuszna decyzja arbitra.

78
    Zmiana w drużynie Resovia: z boiska schodzi Geniec, na boisku pojawia się Kmiotek.

76
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Sikorski, na boisku pojawia się Ewertowski.

74
    Dośrodkowanie z prawego skrzydła w pole karne Resovii. Dawid Rogalski został uprzedzony prze Sebastiana Zalepę i oglądać będziemy korner dla Gryfa.

73
    Powoli wkraczamy w decydującą fazę tego spotkania. W drugiej połowie lepiej spisują się rzeszowianie. Czy zobaczymy gola w Wejherowie?

71
    Odważna próba z dystansu Mateusza Kantora. Piłka zdecydowanie mija jednak bramkę przeciwników. Zaczyna Leleń z piątego metra.