Gwarek – Gać 2:1 (koniec)
Gwarek Tarnowskie Góry
2:1 (0:0)
Foto-Higiena Gać
Sobota 10.11.2018, 13:00 • Stadion w Tarnowskich Górach, ul. Wojska Polskiego 2 • 3 liga, grupa III

Dziękuje za śledzenie relacji. Żegna się Dominik Czerenda. (14:52:22)

90+5

90+2
    Gol dla Gwarka!
    Strzelcem bramki JARKA.
    Podanie z prawej strony na 5 metr, gdzie DAWID JARKA uderzeniem po ziemi daje prowadzenie Gwarkowi!

90
    Do regulaminowego czasu gry sędzia dolicza co najmniej 4 minuty.

81
    Zmiana w drużynie Gwarek Tarnowskie Góry: z boiska schodzi Cholerzyński, na boisku pojawia się Chrabąszcz.

78
    Zmiana w drużynie Gwarek Tarnowskie Góry: z boiska schodzi Joachim, na boisku pojawia się Dworaczek.

78
    Gol dla Foto-Higieny!
    Strzelcem bramki M.GANCARCZYK.
    Filip Barski spod własnej bramki wykopał piłkę daleko w pole gry rywali tam na prawym skrzydle przyjął ją MAREK GANCARCZYK, następnie zbiegł wzdłuż 12 metra, uderzył piłka po drodze dotknęła zawodnika Gwarka i zmyliła tym samym bramkarza gospodarzy. Mamy remis.

73
    Żółtą kartkę za krytykę orzeczeń sędziego otrzymuje Łukasz Staroń (Foto-Higiena Gać).

70
    Zmiana w drużynie Gwarek Tarnowskie Góry: z boiska schodzi Pikul, na boisku pojawia się Górka.

64
    Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Gałaszewski, na boisku pojawia się M.Gancarczyk.

64
    Patryk Joachim z prawej strony na 20 metr do Patryka Timochiny, który uderza wysoko nad bramką.

59
    Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Krocz, na boisku pojawia się Tylki.

50
    Żółtą kartkę za faul otrzymuje Filip Barski (Foto-Higiena Gać).

50
    Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Wejerowski, na boisku pojawia się Piórecki.

49
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa PACH..

48
    Michał Grochowski fauluje zawodnika Gwarka i otrzymuje za to czerwoną kartkę. Rzut karny dla Gwarka!

46

Po pierwszej połowie Gwarek Tarnowskie Góry bezbramkowo remisuje z Foto-Higieną Gać. Na drugą połowę zapraszamy za około 15 minut!
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.

Dominik Czerenda

Gole: 49. Pach (kar.), 90+2. Jarka – 78. M.Gancarczyk

Kartki:   50. Barski (FHG), 73. Staroń (FHG)   48. Grochowski (FHG)

Gwarek Tarnowskie Góry: Wiśniewski – Dzido, Cholerzyński, Jarka, Timochina, Joachim, Śliwa, Pach, Dyląg, Cymerys, Pikul
    Zmiany: Rosół – Starzyński, Dworaczek, Fojcik, Górka, Chrabąszcz, Piwko

Foto-Higiena Gać: Gąsiorowski – Barski, Dołgan, Staroń, Grochowski, J.Gancarczyk, Gałaszewski, Hawryło, Cieśla, Wejerowski, Krocz
    Zmiany: Mynarski – Bujakiewicz, M.Gancarczyk, Tylki, Kubacki, Piórecki, Mazur

Sędziowie: Bartosz Owsiany – Maciej Kosarzecki oraz Krzysztof Glensk (Opole – OZPN Opole)