Rekord – Clearex 4:3 (koniec)
Rekord Bielsko-Biała
4:3 (2:1)
Clearex Chorzów
Piątek 09.11.2018, 19:00 • Hala BTS Rekord, Bielsko-Biała • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 7

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (20:52:42)

Nie był to łatwy mecz dla Rekordu Bielsko-Biała, ale potrafił postawić na swoim. Mistrz Polski będzie nocować na pozycji lidera Futsal Ekstraklasy dzięki wygranej 4:3 z Clearexem Chorzów. Gospodarze zdobyli decydujące gole dopiero w końcówce spotkania. Do bramki Rafała Krzyśki trafili po przerwie Alex Viana oraz Łukasz Biel. Przed Rekordem teraz mecze w prestiżowej Lidze Mistrzów.

40:00

38:04
    Gol dla Clearexu!
    Strzelcem bramki WADYM IWANOW.

Bramka kontaktowa i jeszcze będzie gorąco w ostatnich sekundach spotkania. Wadym Iwanow wykorzystał przewagę liczebną Clearexu na połowie Rekordu.

38:00
    Piąty faul również na koncie podopiecznych Andrzeja Szłapy.

37:10
    Ostatnie szanse zespołu z Chorzowa na poprawienie wyniku. Rekord skoncentrowany w obronie.

36:30
    Piąte przewinienie przyjezdnych. Każde następne będzie ukarane przedłużonym rzutem karnym.

35:04
    Gol dla Rekordu!
    Strzelcem bramki ŁUKASZ BIEL.

Dwubramkowa zaliczka zespołu spod Klimczoka chyba gwarantuje zdobycie kompletu punktów. Wbiegł na boisko z impetem Łukasz Biel i trafił do bramki.

34:45
    Clearex stara się przenieść grę na połowę zespołu spod Klimczoka. Nie udało mu się zachować czystego konta po przerwie i ma kłopot.

33:51
    Strzelcem bramki ALEX VIANA DE SILVEIRA JUNIOR.

Atakowali gospodarze i są na prowadzeniu. Alex Viana próbował już w pierwszej połowie, ale piłka po jego uderzeniu wylądowała w bramce dopiero po przerwie.

33:40
    Nie zmienia się wynik, zmienia się tylko liczba fauli. Clearex złamał przepisy futsalowe po raz czwarty.

32:20
    Trzeci faul również na koncie mistrza Polski.

31:35
    Trzeci raz gwizdek sędziego po przewinieniu zawodnika z Chorzowa. Powoli zbliżają się oni do limitu.

30:30
    Druga połowa na półmetku. Clearex wyrównał i stawia na przeprowadzanie szybkich ataków.

29:10
    Drugie przewinienie Rekordu Bielsko-Biała. Sędzia z Czech nie zamierzał długo dyskutować z agresywnym zawodnikiem.

28:30
    Ciekawe, czy któraś z drużyn zdecyduje się na podjęcie dużego ryzyka w ostatnich minutach spotkania.

27:05
    Coraz mocniejsze są ataki Rekordu Bielsko-Biała. Zaledwie kilkanaście minut zostało do końca regulaminowego czasu.

25:40
    Dwa faule Clearexu, jeden Rekordu w drugiej połowie.

24:30
    Denerwują się zawodnicy na ławkach rezerwowych. Biją też brawo zawodnicy z Chorzowa, ponieważ po ostatnich akcjach Rekordu musiał interweniować Rafał Krzyśka.

Gole: 20. Popławski, 20. Bondar, 34. Junior, 36. Biel – 13. Seget, 23. Leszczak, 39. Iwanow

Rekord Bielsko-Biała: Nawrat (Kałuża) – Popławski, Budniak, Bondar, Marek – Surmiak, Dudek, Biel, Gąsior, Alex Viana, Łasak, Kubik, Janovsky.

Clearex Chorzów: Krzyśka (Puzio) – Zastawnik, Seget, Łuszek, Iwanow – Golly, Salisz, Mizgajski, Switoń, Wędzony, Leszczak.