Holandia
4:1 (4:0)
Polska
Wtorek 16.10.2018, 19:00 • Katwijk aan Zee (Holandia) • Reprezentacja U20

Podopieczni Jacka Magiery w drugiej połowie zdobyli honorowe trafienie i przegrali z reprezentacją "Oranje" 4-1. (20:57:44)

90

80
    Do końca spotkania pozostało około dziesięciu minut regulaminowego czasu gry. Wynik pozostaje bez zmian.

71
    Gol dla Polski!
    Strzelcem bramki ADRIAN BENEDYCZAK.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego i mamy pierwsze trafienie polskiej reprezentacji. Piłkę głową w bramce umieszcza Adrian Benedyczak!

60
    Już prawie kwadrans gry drugiej połowy za nami. Wynik nie ulega zmianie, a tutaj czas przytoczyć statystyki:

Strzały celne: 6-0
    Strzały niecelne: 4-2
    Rzuty rożne: 3-0
    Faule: 9-3
    Spalone:2-1

46

Do przerwy podopieczni Jacka Magiery przegrywają ze swoimi rówieśnikami z Holandii 4:0 po trzech trafieniach Dani de Witta i jednym Dylana Vente.

45+1

44
    Gol dla Holandii!
    Strzelcem bramki DANI DE WIT. Gol do szatni wykonaniu gospodarzy i hattrickiem popisuje się już po pierwszej połowie Dani de Wit!

35
    Strzelcem bramki DANI DE WIT. Po dobrej akcji naszych "młodych orłów" Tymoteusz Puchacz trafia w poprzeczkę po czym z kontratakiem ruszyli gracze w pomarańczowych trykotach i całą akcję wykończył trafieniem w okienko Dani de Wit!

30
    Mimo prowadzenia 2-0 przez reprezentację "Oranje" gospodarze nie odpuszczają i szukają kolejnych trafień.

25
    Kontratak wyprowadzony przez gospodarzy zakończony trafieniem do siatki DANI DE WITA młodzieżowego reprezentanta Ajaxu Amsterdam!

20
    Holendrzy w przeciągu dwudziestu minut trzykrotnie wykonywali rzut rożny

14
    Na prowadzenie wychodzą Holendrzy, a konkretnie akcję pięknym trafieniem z przewrotki wykończył DYLAN VENTE!

1

Skład wyjściowy:

Holandia: Hoekstra – Zeefuik, Wijdal, Wehrmann, de Witt, Lang, Chong, Pinas, Markelo, van de Looi, Vente

Polska: Bułka – Bednarczyk, Walukiewicz, Chrzanowski, Puchacz – Kanach, Makowski – Strózik, Kopacz, Gutowski -Benedyczak

Rezerwowi: Mleczko, Szota, Slisz, Chodyna, Steczyk, Sobociński, Moder..
    Skład Polaków na dzisiejszy pojedynek!

Na spotkanie zapraszam we wtorkowy wieczór, a dokładnie na godzinę 18:30, kiedy to podam oficjalne jedenastki jakie wystąpią od pierwszej minuty.

Zdecydowanym faworytem spotkania są Holendrzy, na których kurs oscyluje w granicach 1.50. Na zwycięstwo Polaków przy postawieniu banknotu, na którym widnieje Władysław Jagiełło można zarobić 530 złotych.