Gryf – Olimpia E. 0:2 (koniec)
Gryf Wejherowo
0:2 (0:1)
Olimpia Elbląg
Niedziela 14.10.2018, 14:00 • Stadion WKS Gryf, Wejherowo • 2. Liga • 14. kolejka

Koniec meczu. Gryf przegrywa z Olimpią 0-2 i jest to zasłużony wynik, goście byli lepiej poukładanym zespołem w tym meczu. Od początku meczu do końca nie dali się zaskoczyć i wywożą trzy punkty z Wejherowa. Gryf natomiast po dobrym meczu w Grudziądzu zalicza kolejny słaby mecz przed własną publicznością. Już w poprzednim sezonie było tak że gryfic mieli problem ze zdobywaniem punktów na własnym stadionie teraz demony przeszłości powracają. Na dziś to już wszystko kolejny mecz Gryfa w Wejherowie już za dwa tygodnie i na to spotkanie zapraszam już dziś. (15:58:53)

90+4

90+2
    Z wolnego uderzał Piotr Kołc ale niecelnie ponad poprzeczką. Jak nie idzie to nie idzie.

90+1
    Blokowany strzał Czychowskiego ale przy piłce utrzymują się gospodarze. Faulowany jest Włodyka.

90
    Sędzia dolicza 4 minuty do tego meczu.

90
    Ledwo wszedł a już oddał Persona strzał na bramkę była to jednak próba nie udana.

89
    Zmiana w drużynie Olimpia Elbląg: z boiska schodzi Szmydt, na boisku pojawia się Persona.

88
    Madejski od bramki a na trybunie gości święto w końcu ich zespół wygrywa drugi mecz z rzędu bo trudno spodziewać się że coś się zmieni.

87
    Czasami szkoda że mecz nie kończy się w 87 minucie. Nie jest to pasjonujące wydarzenie.

86
    ... po tej bramce część kibiców opuszcza stadion. Gryf natomiast walczy o honorową bramkę w tym meczu.

85
    Gol dla Olimpii!
    Po wybiciu przez Lelnia piłki ta szybko wraca na połowę Gryfa. Podanie otrzymuję JAKUB BOJAS i w sytuacji sam na sam pewnie uderza i zdobywa swoją drugą bramkę w tym meczu.

84
    Leleń mocnym wykopem wznawia grę.

82
    Olimpia kontroluję tą drugą połowę choć w stosunku do pierwszej części meczu to Gryf jest częściej przy piłce.

81
    Na to czekaliśmy w tym meczu szybkie podanie do Czychowskiego ten przyjmuję piłkę i uderza mocno na bramkę, Madejski broni ale to jest chyba recepta na gości. Gra po ziemi i szybki strzał.

80
    Ostatnie minuty tego meczu a dokładnie ostatnie 10.

79
    Brzuzy też zaliczył dośrodkowanie w pole karne ...oczywiście zbyt mocne. Od bramki Madejski.

78
    Lekkie dośrodkowanie Kuczałek otrzymał piłkę ale nie zdołał się z nią obrócić aby oddać strzał.

77
    Faulowany Fidziukiewicz. Do bramki około 25 metrów. Czyżby jakiś mocny strzał na bramkę Lelenia?

76
    Kolejny rożny dla Gryfa piłka przechodzi całe pole karne. Jeszcze Kołc raz wrzuca ją w szesnastkę i tym razem udaję się oddać strzał choć nie celny. Wicki posyła piłkę ponad poprzeczką.