Szczecin – FC Toruń 2:3 (koniec) | Clearex – AZS Gdańsk 2:2 (koniec) | Jelcz-Laskowice – AZS UŚ 5:3 (koniec)
Jagiellonia – Red Devils 3:1 (koniec)
Jagiellonia Białystok
3:1 (2:1)
Red Devils Futsal Club
Sobota 13.10.2018, 18:00 • Hala VI LO, Białystok • FOGO Futsal Ekstraklasa

Słoneczny Stok w drugiej połowie znów zdobył bramkę w ostatniej minucie i zanotował tym samym pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. (19:42:56)

39:54
    Gol dla MOKS-u Słoneczny Stok!
    Strzelcem bramki MATEUSZ LISOWSKI.

20:01

Gospodarze zwyciężają pierwszą połowę dzięki bramce strzelonej w ostatniej minucie. Czy zdołają oni utrzymać korzystny wynik także po przerwie?

Składy:

MOKS Słoneczny Stok Białystok: Jendruczek, Święciński – Lisowski, Citko, Kożuszkiewicz, Osypiuk, Lisnychenko, Łukasiewicz, Wojtkielewicz, Maciąg, Babynin, Firańczyk, Grabowski.

Red Devils Chojnice: Werner, Kartuszyński – Moroz, Sobański, Burdiuh, Correira, Prz. Laskowski, Mazurkiewicz, Mączkowski, Pa. Laskowski, Kolesnik, Cruz, Laskowski.

Sędziowie: Andrzej Śliwa, Michał Potępa – Maciej Nowacki, Monika Czudzinowicz.

Dla białostoczan będzie to pierwsze w tym sezonie spotkanie na własnym parkiecie. Jest to zatem idealna okazja do zanotowania premierowego zwycięstwa po słabym starcie rozgrywek. Jednak czy do tego dojdzie? Red Devils z pewnością nie zapewnią Słonecznemu Stokowi łatwych punktów, zatem liczymy na ciekawe widowisko. Naszą relację rozpoczniemy już przed godziną 18:00! Serdecznie zapraszam!

Aktualnie próżno szukać zawodników obydwu tych drużyn w czołówce ligowej klasyfikacji strzelców. Nie oznacza to jednak, że będziemy świadkami nudnego widowiska. Wręcz przeciwnie, MOKS i Red Devils mogą dopiero uwolnić drzemiący w nich potencjał, choć na razie okupują dolne rejony tabeli.

Nieco lepiej radzą sobie "Czerwone Diabły". Chojniczanie uzbierali dotąd 4 punkty, co daje im 8. lokatę w tabeli. Zanotowali oni jak na razie po jednym zwycięstwie (z AZS-em UŚ), porażce (z Cleareksem) oraz remisie (z AZS-em UG).

Gospodarze dzisiejszego pojedynku słabo rozpoczęli sezon. Po 3. kolejce plasują się oni na ostatnim miejscu w ligowej tabeli. Pamiętajmy jednak, że białostoczanie mają zaległe starcie z Piastem Gliwice, zatem rozegrali dotąd jedynie dwa spotkania. Oba jednak przegrali. Zarówno z Rekordem Bielsko-Biała jak i AZS-em UŚ Katowice polegli w stosunku 2:7.

Czas na 4. kolejkę Futsal Ekstraklasy! W ramach jednego z jej spotkań MOKS Słoneczny Stok Białystok podejmie u siebie Red Devils Chojnice.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00.