Szczecin – FC Toruń 2:3 (koniec) | Clearex – AZS Gdańsk 2:2 (koniec) | Jelcz-Laskowice – AZS UŚ 5:3 (koniec)
Jagiellonia – Red Devils 3:1 (koniec)
FC Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
5:3 (0:2)
AZS UŚ Katowice
Sobota 13.10.2018, 18:00FOGO Futsal Ekstraklasa

Znakomicie po przerwie zagrali gospodarze! Miejscowi przegrywali 0:3, ale w świetnym stylu odwrócili losy spotkania i zwyciężyli 5:3. Dziękuję za uwagę! (19:44:31)

40

40
    Gol dla Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice!
    Potężne uderzenie VICTORA ANDRADE z rzutu wolnego i nie miał szans na skuteczną interwencją Lasik!

40
    Faul Szczurka we własnym polu karnym i arbiter bez wahania odgwizduje przewinienie!

39
    Z lotnym golkiperem przez niemal 120 sekund grać będą przyjezdni.

38
    Dwie minuty pozostały do końca tego pojedynku. Zobaczymy, czy katowiczanie będą w stanie doprowadzić do wyrównania.

36
    Ucierpiał w jednym ze starć Hakateyamy i mamy przerwę w grze.

35
    Coś niesamowitego! Znakomicie rozegrali ten wrzut z autu gospodarze i po trafieniu HENRY'EGO HAKATEYAMY wychodzą na prowadzenie!

34
    Zablokowanie zagranie Kędry na lewej flance i od autu rozpoczną miejscowi.

33
    Faule: 2-3.

32
    Znakomitym uderzeniem z większej odległości popisuje się SERGIO SOLANO i mamy remis!

30
    Niecelnie z lewej flanki uderzał tym razem Szczurek.

29
    Huknął z dużej odległości Hewlik, jednak piłka poszybowała obok słupka!

29
    Cały czas zamknięci niemal całkowicie we własnym polu karnym są goście. Zobaczymy, czy Akademicy zdołają utrzymać prowadzenie.

27
    Kontaktowe trafienie Orła! Po wstrzeleniu piłki przez Andrade do bramki kierują ją NUNO BARBOSA!

26
    Amantes powstrzymany na skrzydle przez Piskorza. Aut dla gospodarzy.

26
    Z coraz większym naporem atakują miejscowi! Strzały Andrade i Morozova, ale ostatecznie tylko korner dla Orła.

25
    Mocne uderzenie Morozova i piłka po rykoszecie wychodzi poza linię końcową.

23
    Błyskawicznie odpowiadają miejscowi! Skutecznie uderza HENRY HAKATEYAMA!

Gole: 23. Hakateyama, 27. Barbosa, 32. Solano, 35. Hatakeyama, 40. Andrade (kar.) – 13. Szczurek, 15. Jonczyk, 23. Wojtyny

Kartki:   4. Kucharski (JLA), 11. Barbosa (JLA) – 19. Gładczak (KAT)

FC Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice: Charrier (Goliński) – Kucharski, Luchena, Pastars, Morozov, Shoji, Hatakeyama, Amantes, Barbosa, Garcia, Kędra, Coelho
    AZS UŚ Katowice: Lasik (Bendarczyk, Gruszczyński) – Jasiński, Podobiński, Szczurek, Jonczyk, Gładczak, Musiał, Wojtyna, Pękala, Dubiel, Hewlik, Piskorz