ROW Rybnik – Olimpia G. 1:1 (koniec) | Resovia – GKS Bełchatów 0:0 (koniec) | Pogoń Sdl. – Siarka T. 2:1 (koniec)
Stal S. W. – Rozwój 4:0 (koniec) | Górnik Ł. – Znicz 2:2 (koniec) | Widzew – Skra 2:0 (koniec)
ROW 1964 Rybnik
1:1 (1:1)
Olimpia Grudziądz
Sobota 13.10.2018, 15:00 • Stadion MOSiR, Rybnik • 2. Liga • 14. kolejka

Dziękujemy Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i jednocześnie zapraszamy na pozostałe relacje na lajfach. Dobrego popołudnia! (16:58:18)

Wynik jaki mieliśmy do przerwy ostatecznie utrzymał się także do końcowego gwizdka, chociaż tak naprawdę powinniśmy dzisiaj oglądać znacznie więcej bramek. Zarówno jedni jak i drudzy mieli multum okazji do tego by zmienić rezultat na korzyść dla siebie, jednak ze skutecznością było kiepsko. Z tego remisu bardziej zapewne cieszą się rybniczanie, którzy w końcówce opadając z sił musieli radzić sobie jeszcze w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Kujawy. Grudziądzanie będą czuli niedosyt, gdyż z Rybnika spokojnie można było wywieźć komplet punktów.

90+5

90+5
    Co za szansa dla ROW-u! Wrzutka z autu i zgranie na dalszy słupek do Bojdysa! Ten mając kapitalną okazję huknął ponad poprzeczką!

90+4
    Wyraźnie grają już na czas gospodarze, lecz nie ma się im co dziwić. Jednego zawodnika mniej na boisku, a także zmęczenie daje już o sobie wyraźnie znać.

90+3
    Ciechanowski ładnie odnajduje w polu karnym Ziętarskiego, który nie potrafił trafić w bramkę z niezłej pozycji. Można było wyciągnąć z tego zdecydowanie więcej.

90+2
    W międzyczasie sędzia doliczył cztery dodatkowe minuty do regulaminowych dziewięćdziesięciu.

90+1
    Ciekawa wymiana Papikyana z Wawszczykiem, jednak podłączający się lewy obrońca dał się złapać w pułapkę ofsajdową.

90
    Ostatnia roszada u miejscowych. Swój występ kończy Okuniewicz, a okazję dostaje Rostkowski.

89
    Ależ huknął z dystansu Kamiński! Dobrą próbę przy słupku końcówkami palców broni Łubik i będzie rzut rożny.

88
    Okuniewicz świetnie odwrócił się i podał do nadbiegającego Spratka! Ten miał sporo miejsca, pomimo to oddał zbyt lekki strzał, ułatwiając zadanie Muzykowi.

87
    Brychlik sprytnie odnalazł się w zamieszaniu w polu karnym rywali i złożył się do przewrotki. Futbolówka ląduje na górnej siatce bramki.

86
    Ostatnie przemeblowanie u zielono-białych. W miejsce Kaczmarka wbiega Skibicki.

85
    Po stałym fragmencie dla miejscowych na niesygnalizowane uderzenie zdecydował się Krotofil! Do szczęścia zabrakło mu niewiele!

84
    Wyraźnie poczuli swoją szansę gracze Olimpii, którzy niemal wciąż są teraz na połowie przeciwników. Gospodarzy czekają ciężkie ostatnie minuty.

83
    Kujawa dał się przedryblować Kicie i zmuszony był do popełnienia przewinienia. Sędzia pokazał mu za to żółtą kartkę, która była jego drugą w tym meczu. To oznacza, że ROW musi sobie radzić w dziesiątkę!

82
    Trzecia zmiana u grudziądzan. Za utykającego Hirsza wchodzi Marzec.

81
    Przycisnęli teraz przyjezdni, którzy po szybkiej akcji wpakowali piłkę do siatki, jednak Kita był na ewidentnym i nawet nie protestował.

80
    Coś niesamowitego co się teraz wydarzyło! Prostopadłe podanie do Kity, który stanął oko w oko z Łubikiem! Przegrał on pierwszy pojedynek, lecz doszedł do dobitki na pustą bramkę! Futbolówkę tańczącą na linii i odbitą od słupka wybija Krotofil!