Czarnogóra – Luksemburg 3:0 (kon.) | Malta – Węgry 2:1 (kon.) | Finlandia – Gruzja 1:2 (kon.)
Chorwacja – Grecja 2:0 (kon.) | Wyspy Owcze – Litwa 2:2 (kon.) | Ukraina – Szkocja 3:1 (kon.)
Rosja – Macedonia 5:1 (kon.) | Serbia – Austria 0:0 (kon.) | Rumunia – Walia 2:0 (kon.)
Słowenia – Bułgaria 1:1 (kon.) | Łotwa – Holandia 0:3 (kon.) | Niemcy – Norwegia 2:1 (kon.)
Słowacja – Estonia 2:0 (kon.)
koniec
Wyspy Owcze
2:2 (1:1)
Litwa
piątek 12.10.2018, 18:00 • Tórsvøllur - Torshavn • Eliminacje Mistrzostw Europy U-21 • Grupa 3.
     
    90+4
    Koniec meczu. (19:53:53)
     
    90+3
    Żółtą kartkę otrzymuje Lasickas (Litwa).
    90+2. Lasickas (LIT) - 2:2
     
    90+2
    Gol dla Litwy!
    Strzelcem bramki LASICKAS.
     
    89
    Żółtą kartkę otrzymuje Bjartalíð (Wyspy Owcze).
    84. Andreasen (FAO) - 2:1
     
    84
    Gol dla Wysp Owczych!
    Strzelcem bramki ANDREASEN.
     
    83
    Żółtą kartkę otrzymuje Olberkis (Litwa).
     
    80
    Żółtą kartkę otrzymuje Baniulis (Litwa).
     
    79
    Zmiana w drużynie Litwa: z boiska schodzi Jankauskas, na boisku pojawia się Baniulis.
     
    79
    Zmiana w drużynie Wyspy Owcze: z boiska schodzi B. Hansen, na boisku pojawia się Í Soylu.
     
    73
    Zmiana w drużynie Wyspy Owcze: z boiska schodzi Justinussen, na boisku pojawia się Heinesen.
     
    69
    Zmiana w drużynie Litwa: z boiska schodzi Romanovskij, na boisku pojawia się Vareika.
     
    64
    Żółtą kartkę otrzymuje Jankauskas (Litwa).
     
    51
    Żółtą kartkę otrzymuje Justinussen (Wyspy Owcze).
     
    46
    Druga połowa rozpoczęta.
     
    45+1
    Pierwsza połowa skończona.
     
    39
    Zmiana w drużynie Wyspy Owcze: z boiska schodzi Wardum, na boisku pojawia się Niclasen.
    26. M. Olsen (FAO) - 1:1
    Bramki: 26. Olsen, 84. Andreasen – 12. Utkus, 90+2. Lasickas

    Kartki:   51. Justinussen (FAO), 89. Bjartalíð (FAO) – 64. Jankauskas (LIT), 80. Baniulis (LIT), 83. Olberkis (LIT), 90+3. Lasickas (LIT)


    Strzały na bramkę: 4:3. Strzały niecelne: 6:8. Rzuty rożne: 7:5. Spalone: 0:2. Faule: 16:4.
    Wyspy Owcze: Hansen – Danielsen, B. Petersen, Olsen, Wardum – B. Hansen (C) – M. Olsen, Andreasen, Bjartalíð, Justinussen – J. Thomsen
    Rezerwowi: Hentze – Niclasen, Knudsen, Heinesen, Í Soylu, Samuelsen, Olsen

    Litwa: Krapikas – Širvys, Olberkis, Šveikauskas, Levšin – Romanovskij, Lasickas, Matulevičius (C) – Marazas, E. Jankauskas
    Rezerwowi: Bražinskas – Virkšas, Čyžas, Antanavičius, Dubickas, Baniulis, Vareika

    Sędziowie: Rohit Saggi – Morten Jensen, Isaak Elias Skjeseth Bashevkin – Tore Hansen (všichni Norsko)