Turcja – Bośnia i Herc. | 0:0 (koniec) | | | Irak – Argentyna | 0:4 (koniec) | | | Walia – Hiszpania | 1:4 (koniec) |
Francja – Islandia | 2:2 (koniec) |
Polska – Portugalia | 2:3 (koniec) |
Rosja – Szwecja | 0:0 (koniec) |
Izrael – Szkocja | 2:1 (koniec) | | | Litwa – Rumunia | 1:2 (koniec) | | | Czarnogóra – Serbia | 0:2 (koniec) |
Wyspy Owcze – Azerbejdżan | 0:3 (koniec) | | | Kosowo – Malta | 3:1 (koniec) |
Polska – Czechy | 3:0 (koniec) |
Polska – Macedonia Płn. | 4:3 (koniec) |
Izrael – Irlandia | 3:1 (koniec) | | | Białoruś – Czechy | 1:0 (koniec) | | | Liechtenstein – Portugalia | 0:9 (koniec) |
Islandia – Irlandia Północna | 0:1 (koniec) | | | Albania – Hiszpania | 0:1 (koniec) | | | Anglia – Andora | 7:0 (koniec) |
finał
Polska
4:3
(2:1)
Macedonia Północna
74
|
Zmiana w drużynie Polska: z boiska schodzi Sobol, na boisku pojawia się Borkowski.
|
|
65
|
Zmiana w drużynie Polska: z boiska schodzi Liszka, na boisku pojawia się Pięczek.
|
|
65
|
Zmiana w drużynie Polska: z boiska schodzi Nawrocki, na boisku pojawia się Mosakowski.
|
|
46
|
Zmiana w drużynie Polska: z boiska schodzi Długosz, na boisku pojawia się Wełniak.
|
|
46
|
Zmiana w drużynie Polska: z boiska schodzi Norkowski, na boisku pojawia się Bargiel.
|
Gole:
39. Bogusz, 41. Sobol, 51. Nawrocki, 59. Bargiel – 28. Kiwior (sam.), 71. Kolevski, 88. Taleski
Sędziowie: Paweł Malec (Łódź)
Widownia:
Kartki: 25. Bogusz (POL)
Spudłowany karny!:
Polska:
Kochalski – Michalski, Kiwior, Nawrocki (65. Mosakowski), Grabowski – Żurawski, Norkowski (46. Bargiel) – Liszka (65. Pięczek), Bogusz, Długosz (46. Wełniak) – Sobol (74. Borkowski).
Zmiany: Mrozek, Sokół, Mosakowski, Pięczek, Ozga, Wełniak, Borkowski, Bargiel, Poręba, Bartkowiak.
Trener:
Macedonia Północna: Trnevski – Ivanovski, Nakmcheski, Stratorski, Perceski, Osmanowski, Grożdanovski, Kolevski, Churlinov, Berisha, Adem.
Zmiany: Sakimovski – Ferati, Giorgiievski, Fazlagikj, Antovski, Simonovski, Naumoski.
Trener:
Zmiany: Mrozek, Sokół, Mosakowski, Pięczek, Ozga, Wełniak, Borkowski, Bargiel, Poręba, Bartkowiak.
Trener:
Macedonia Północna: Trnevski – Ivanovski, Nakmcheski, Stratorski, Perceski, Osmanowski, Grożdanovski, Kolevski, Churlinov, Berisha, Adem.
Zmiany: Sakimovski – Ferati, Giorgiievski, Fazlagikj, Antovski, Simonovski, Naumoski.
Trener:
Sędziowie: Paweł Malec (Łódź)
Widownia:
Sebastian