Wyspy Owcze – Azerbejdżan 0:3 (kon.) | Kosowo – Malta 3:1 (kon.)
koniec
Wyspy Owcze
0:3 (0:1)
Azerbejdżan
czwartek 11.10.2018, 20:45 • Tórsvøllur, Torshavn • Liga Narodów UEFA - dywizja D • Grupa 3.
     
    90+3
    Koniec meczu. (22:36:21)
    88. Gregersena (FAO)
    86. Richard Almeida (AZE) - 0:3
     
    86
    Gol dla Azerbejdżanu!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa RICHARD ALMEIDA..
     
    85
    Żółtą kartkę otrzymuje Nielsen (Wyspy Owcze).
     
    84
    Zmiana w drużynie Azerbejdżan: z boiska schodzi Abdullajev, na boisku pojawia się Gurbanov.
    83. Hendriksson (FAO)
    81. Dadasov (AZE)
     
    78
    Zmiana w drużynie Wyspy Owcze: z boiska schodzi Justinussen, na boisku pojawia się Olsen.
    Zmiana w drużynie Wyspy Owcze: z boiska schodzi Hansson, na boisku pojawia się Vatnsdal.
     
    76
    Żółtą kartkę otrzymuje Gregersen (Wyspy Owcze).
     
    73
    Zmiana w drużynie Wyspy Owcze: z boiska schodzi Bartalsstovu, na boisku pojawia się Baldvinsson.
    67. Nazarov (AZE) - 0:2
     
    67
    Gol dla Azerbejdżanu!
    Strzelcem bramki NAZAROV. Asysta Dadasov.
     
    66
    Żółtą kartkę otrzymuje Joensen (Wyspy Owcze).
    57. Joensen (FAO)
     
    56
    Żółtą kartkę otrzymuje Richard Almeida (Azerbejdżan).
    53.
    52. Agajev (AZE)
    Bramki: 29. Almeida (Madatov), 67. Nazarov (Dadasov), 86. Almeida (kar.)

    Kartki:   41. Hansson (FAO), 66. Joensen (FAO), 76. Gregersen (FAO), 85. Nielsen (FAO) – 49. Nazarov (AZE), 56. Almeida (AZE)


    Posiadanie piłki: 53 % : 47 %.
    Strzały na bramkę: 3:4. Strzały niecelne: 7:3. Rzuty rożne: 8:3. Spalone: 1:1. Faule: 12:12.
    Wyspy Owcze: Nielsen – Davidsen, Faero, Gregersen (C), Sorensen – Joensen, Hansson(78. Vatnsdal) – Bartalsstovu(73.Baldvinsson) , Hendriksson, Edmundsson – Justinussen(78. Olsen)
    Rezerwowi: Gestsson, Joensen, Egilsson, Vatnsdal, Mellmgaard, Vatnhamar, Baldvinsson, Nielsen, Olsen, P. Justinussen

    Azerbejdżan: Agajev (C) – Medvedev, Mammadov, Husejnov, Pashajev – Garajev, Richard Almeida – Madatov, Nazarov, Abdullajev(84. Gurbanov) – Dadasov
    Rezerwowi: Magomedalijev, Agajev, Abbasov, Hasanalizada, Makhmudov, Alaskarov, Gurbanov, Shejdaev, Amirgulijev, Imamverdijev, Mirzabekov, Khalilzade

    Sędziowie: A. Eskov – D. Mosjakin, A. Averianov