Izrael – Szkocja 2:1 (kon.) | Litwa – Rumunia 1:2 (kon.) | Czarnogóra – Serbia 0:2 (kon.)
koniec
Litwa
1:2 (0:1)
Rumunia
czwartek 11.10.2018, 20:45 • LFF stadionas (Vilnius) • Liga Narodów UEFA - dywizja C • Grupa 4.
     
    90+6
    Koniec meczu. (22:37:09)
    90+4. Alexandru Maxim (RUM) - 1:2
     
    90+4
    Gol dla Rumunii!
    Strzelcem bramki ALEXANDRU MAXIM.
    90. Arturas Žulpa (LIT) - 1:1
     
    90
    Gol dla Litwy!
    Strzelcem bramki ARTURAS ŽULPA. Asysta Nerijus Valskis.
     
    87
    Zmiana w drużynie Litwa: z boiska schodzi Fiodor Černych, na boisku pojawia się Deimantas Petravičius.
     
    87
    Zmiana w drużynie Rumunia: z boiska schodzi Nicolae Stanciu, na boisku pojawia się Dorin Rotariu.
     
    78
    Zmiana w drużynie Rumunia: z boiska schodzi Alexandru Mitrita, na boisku pojawia się Alexandru Maxim.
     
    71
    Zmiana w drużynie Rumunia: z boiska schodzi George Tucudean, na boisku pojawia się Claudiu Keseru.
     
    69
    Żółtą kartkę otrzymuje Vykintas Slivka (Litwa).
     
    63
    Zmiana w drużynie Litwa: z boiska schodzi Darvydas Šernas, na boisku pojawia się Nerijus Valskis.
     
    63
    Zmiana w drużynie Litwa: z boiska schodzi Modestas Vorobjovas, na boisku pojawia się Mantas Kuklys.
    52. Mitrita (RUM)
     
    46
    Druga połowa rozpoczęta.
     
    45
    Pierwsza połowa skończona.
     
    45
    Żółtą kartkę otrzymuje Alexandru Chipciu (Rumunia).
    42. Slivka (LIT)
     
    32
    Żółtą kartkę otrzymuje Paul Anton (Rumunia).
    13. Alexandru Chipciu (RUM) - 0:1
    Bramki: 90. Žulpa (Valskis) – 13. Chipciu, 90+4. Maxim

    Kartki:   69. Slivka (LIT) – 32. Anton (RUM), 45. Chipciu (RUM)


    Posiadanie piłki: 47 % : 53 %.
    Strzały na bramkę: 2:7. Strzały niecelne: 4:3. Rzuty rożne: 2:6. Spalone: 2:2. Faule: 9:16.
    Litwa: Šetkus – Baravykas, Jankauskas, Klimavičius, Slavickas – Žulpa, Vorobjovas (63. Kuklys), Slivka – Novikovas, Černych (C) (87. Petravičius), Šernas (63. Valskis)
    Rezerwowi: Zubas, Bartkus – Januševskis, Leimonas, Kazlauskas, Šimkus, Petravičius, Kuklis, Valskis, Borovskij, Šilenas

    Rumunia: Tatarusanu – Manea, Tamas, Sapunaru (C), Bancu – Anton, Marin – Chipsiu, Stanciu (87. Rotariu), Mitrita (78. Maxim) – Tucudean (71. Keseru)
    Rezerwowi: Pantilimon, Nita – Benzar, Tosca, Baluta, Stoian, Rotariu, Maxim, Keseru, Tanase, Dragus

    Sędziowie: Letexier – Mugnier, Rahmouni (všichni Francie)