Izrael – Szkocja 2:1 (kon.) | Litwa – Rumunia 1:2 (kon.) | Czarnogóra – Serbia 0:2 (kon.)
koniec
Izrael
2:1 (0:1)
Szkocja
czwartek 11.10.2018, 20:45 • Stadion Sammyho Ofera, Haifa • Liga Narodów UEFA - dywizja C • Grupa 1.
     
    90+6
    Koniec meczu. (22:41:34)
     
    88
    Żółtą kartkę otrzymuje Robertson (Szkocja).
     
    82
    Zmiana w drużynie Izrael: z boiska schodzi Kayal, na boisku pojawia się Einbinder.
     
    76
    Zmiana w drużynie Izrael: z boiska schodzi Twatha, na boisku pojawia się Atar.
    Zmiana w drużynie Szkocja: z boiska schodzi Naismith, na boisku pojawia się McBurnie.
    75. Tierney (ISR) - 2:1
     
    75
    Gol dla Izraela!
    Samobójcze trafienie zalicza TIERNEY.
     
    67
    Zmiana w drużynie Szkocja: z boiska schodzi Russell, na boisku pojawia się Forrest.
     
    61
    Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Souttar (Szkocja).
    52. Peretz (ISR) - 1:1
     
    52
    Gol dla Izraela!
    Strzelcem bramki PERETZ. Asysta Twatha.
     
    46
    Zmiana w drużynie Izrael: z boiska schodzi Sahar, na boisku pojawia się Saba.
    Zmiana w drużynie Szkocja: z boiska schodzi Mulgrew, na boisku pojawia się McKenna.
     
    46
    Druga połowa rozpoczęta.
     
    45+2
    Pierwsza połowa skończona.
    40. Sahar (ISR)
    39. Daburr (ISR)
     
    28
    Żółtą kartkę otrzymuje Souttar (Szkocja).
    26. Mulgrew (SCO) - 0:1
     
    26
    Gol dla Szkocji!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa MULGREW..
     
    24
    Żółtą kartkę otrzymuje Natcho (Izrael).
    Bramki: 52. Peretz (Twatha), 75. Tierney (sam.) – 26. Mulgrew (kar.)

    Kartki:   23. Harush (ISR), 24. Natcho (ISR) – 28. Souttar (SCO), 88. Robertson (SCO)   61. Souttar (SCO)


    Posiadanie piłki: 55 % : 45 %.
    Strzały na bramkę: 9:2. Strzały niecelne: 11:3. Rzuty rożne: 6:3. Spalone: 4:3. Faule: 14:8.
    Izrael: Harush – Yeini, Tibi, Ben Harush – Dasa, Peretz, Kayal (82. Einbinder), Twatha (76. Atar) – Natcho – Dabbur, Sahar (46. Saba)
    Rezerwowi: Haimov, Kannadil – Atar, Awwad, Biton, Einbinder, Glazer, Habashi, Hemed, Micha, Saba, Tzedek

    Szkocja: A. McGregor – Mulgrew (46. McKenna), Souttar, Robertson – O´Donnell, McDonald, McGinn, Tierney – C. McGregor – Russell (67. Forrest), Naismith (76. McBurnie)
    Rezerwowi: Gordon, McLaughlin – Armstrong, Forrest, Hendry, McBurnie, McKenna, Shinnie

    Sędziowie: Daniel Stefanski – Marcin Boniek, Dawid Igor Golis (vš. POL)