Radomiak – Resovia 5:0 (koniec) | Siarka T. – Toruń 2:2 (koniec) | Skra – ROW Rybnik 0:0 (koniec)
GKS Bełchatów – Stal S. W. 1:2 (koniec) | Pogoń Sdl. – Widzew 0:1 (koniec) | Olimpia E. – Rozwój 1:2 (koniec)
Siarka Tarnobrzeg
2:2 (1:1)
Elana Toruń
Sobota 22.09.2018, 16:00 • Stadion Miejski, Tarnobrzeg • 2. Liga • 11. kolejka

Dziękujemy Państwu za śledzenie relacji live i zapraszamy na kolejne transmisje na naszym portalu! (17:52:46)

Przez większość meczu przewagę w grze posiadała ekipa Elany Toruń, jednak Siarkowcy dzięki swojej waleczności oraz indywidualnym akcjom byli w stanie wywalczyć remis na własnym stadionie. Brakowało w tym meczu nieco więcej sytuacji podbramkowych, ale kibice powinni być zadowoleni po obejrzeniu emocjonującego widowiska.

90+3

90+2
    Od kilku minut gra toczy się głównie w środkowej części boiska. Naprzemiennie w posiadaniu futbolówki obie drużyny.

90+1
    Zmiana w drużynie Elana Toruń: z boiska schodzi Kozłowski, na boisku pojawia się Stryjewski.

90
    Arbiter dolicza do podstawowego czasu gry trzy minuty.

89
    Próba strzału Lengiewicza zostaje zablokowana przez obrońcę gospodarzy.

88
    Defensorzy Elany oddalają zagrożenie, ale Daniel Kraska fauluje rywala i otrzymuje żółtą kartkę.

87
    Gębalski indywidualną akcją wywalczył rzut rożny dla gospodarzy.

86
    Sitek bardzo ładnie odebrał futbolówkę rywalowi i wywalczył aut na połowie Elany.

85
    Zmiana w drużynie Elana Toruń: z boiska schodzi Kościelniak, na boisku pojawia się Stąporski.

84
    Nieudana akcja Siarkowców lewym skrzydłem. Od bramki wznowi grę Bartosz Mrozek.

83
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Radulj, na boisku pojawia się Galara.

82
    Kubowicz faulowany na własnej połowie przez Kraskę. Siarkowcy rozpoczynają atak pozycyjny.

81
    Dużo ożywienia do gry miejscowych wniósł wprowadzony na boisko z ławki Krzysztof Ropski.

80
    Na murawie leżał zawodnik Elany. Gracze przyjezdnych oddają piłkę Siarce i gospodarze rozpoczynają akcję od obrony.