Olimpia Zambrów
Sobota 15.09.2018, 16:00 • Stadion MOSiR, Aleksandrów Łd. • 3 liga, grupa I

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.

Jesteśmy już w Aleksandrowie. Trwa rozgrzewka obu ekip.

W ostatnim spotkaniu obu ekip w Aleksandrowie lepsi byli gospodarze, którzy wygrali 2:0. W rewanżu w Zambrowie, Olimpia zwyciężyła za to 4:2. Sokół z pewnością pała za to sporą chęcią rewanżu.

W tabeli obie ekipy dzielą cztery punkty. Sokół uzbierał szesnaście punktów i jest wiceliderem rozgrywek. Goście z dorobkiem dwunastu oczek plasują się na czwartej lokacie.

Skład wyjściowy:

Sokół KONSPORT Aleksandrów Łódzki: Lemanowicz – Żwir, Ślęzak, Gieraga, Głowiński – Pecyna, Bogołębski, Kasperkiewicz – Miller, Cempa, Kaczmarek

Rezerwowi: Lipiec, Majak, Pawlak, Matuszczyk, Sarafiński, Woźniczak, Rogalski

Olimpia Zambrów: Czapliński – Dawidowicz, Porębski, Zakrzewski, Jastrzębski – Nasuto, Ostaszewski, Malinowski, Hryszko – Jackiewicz

Rezerwowi: Michalski, Wojtylak, Gryko, Łupiński Prolejko, Koncewicz, Jastrzębski.

1

4
    Fatalny błąd Głowińskiego. Hryszko przejmuje piłkę, mija Lemanowicza i skończyło się tylko na strachu. Nikt nie zamknął jego dośrodkowania.

7
    Dośrodkowanie Żwira zamyka głową Cempa. Niecelnie uderzenie.

8
    Rzut karny Dla Sokoła.

9
    Strzał w środek bramki. Broni Czapliński..

11
    Rzut rożny dla Olimpii. Nic nie wyniknęło z tego stałego fragmentu gry.

12
    Niecelnie uderzenie z dystansu Głowińskiego.

12
    Uderzenie z dystansu Kasperkiewicza łapie Czapliński.

14
    Z trudem na rzut rożny wybija strzał z rzutu wolnego Jackiewicza Lemanowicz.

15
    Nic nie wyniknęło z tego stałego fragmentu gry.

17
    Na uderzenie z ostrego kąta Jastrzębskiego mija słupek.

21
    Dośrodkowanie w pole karne Olimpii. Nie opanował piłki Pecyna.

27
    Ślęzak nieupilnował Jackiewicza, a ten z kilku metrów uderzył głową wprost w Lemanowicza.

30
    Fatalna strata na własnej połowie zambrowian. Bogołębski podaję do Millera, a ten uderzył minimalnie obok słupka zza pola karnego.

34
    Żółtą kartkę otrzymuje Kaczmarek (Sokół KONSPORT Aleksandrów Łódzki).

35
    Gol dla Sokoła!

Długie zagranie w kierunku pola karnego gości, DAWID CEMPA utrzymał się na nogach i w sytuacji sam na sam pokonał Czaplińskiego.

37
    Dośrodkowanie Kaczmarka marnuje Cempa. Strzał głową z kilku metrów mija słupek!

41
    Rozpaczliwie broni się w ostatnich minutach Olimpia. Do piłki w polu karnym dopadł Żwir, lecz nie miał jak oddać celnego strzału.

44
    Nad bramką uderzył zza pola karnego Zalewski.

45

46

46
    Zmiana w drużynie Sokół KONSPORT Aleksandrów Łódzki: z boiska schodzi Głowiński, na boisku pojawia się Pawlak.

48

Fatalna strata gości na własnej połowie. MICHAŁ MILLER przejął piłkę i pognał prawie przez całą połowę, minął trzech obrońców, położył bramkarza i umieścił piłkę w pustej bramce.

50
    Rzut rożny dla Sokoła.

51

W polu karnym najlepiej odnalazł się PIOTR KASPERKIEWICZ i pokonał Czaplińskiego!

52
    Gol dla Olimpii Zambrów!

Ależ emocje w Aleksandrowie. Do strzału w polu karnym dopadł WOJCIECH NASUTO i mamy 3:1.