GKS T. – Podbeskidzie 2:2 (koniec) | Jastrzębie – Garbarnia 1:2 (koniec) | Chojniczanka – Stomil 2:1 (koniec)
Sandecja – Bytovia 1:1 (koniec)
GKS Tychy
2:2 (0:2)
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Sobota 15.09.2018, 12:45 • Stadion Miejski, Tychy • Fortuna 1 Liga • 10. kolejka

Znakomite zawody w Tychach za nami! Podbeskidzie prowadziło do przerwy 2:0, ale w drugiej odsłonie udaną pogoń przeprowadzili miejscowi. Ostatecznie obie ekipy dzielą się punktami. Dziękuję za uwagę! (14:50:35)

90+3

90+2
    Rzut wolny dla przyjezdnych. Czy uda im się zaskoczyć rywali tak, jak przed przerwą?

90
    O trzy minuty przedłużone zostaje to spotkanie.

87
    Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko-Biała: z boiska schodzi Kostorz, na boisku pojawia się Goncerz.

87
    Nie ma gola! Znakomicie jedenastkę broni Jałocha, który radzi sobie także z późniejszymi dobitkami!

86
    Żółtą kartkę otrzymuje Kowalczyk (GKS Tychy).

85
    Rzut karny dla bielszczan!

85
    Było bardzo niebezpiecznie pod bramką przyjezdnych, ale z atakującym Vojtusem zdołało się uporać dwóch defensorów Podbeskidzia.

83
    Akcja gości została przerwana po tym jak na pozycji spalonej złapany został Sabala.

81
    Utrzymują się obecnie bielszczanie przy piłce na połowie rywali. Czy Podbeskidzie stać na powrót na prowadzenie?

80
    Dziesięć minut pozostało do końca tego spotkania. Szykuje się naprawdę emocjonująca końcówka!

79
    Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko-Biała: z boiska schodzi Rzuchowski, na boisku pojawia się Rakowski.

78
    Bardzo dobrą interwencją po uderzeniu rywali z rzutu wolnego popisuje się Leszczyński.

76
    Kolejny zawodnik GKS-u upominany przez arbitra. Tym razem sędziemu podpadł Biernat.

75
    Rozpędzili się gospodarze. Tyszanie odrobili dwa gole i z całą pewnością chcieliby teraz powalczyć o pełną pulę.