Rozwój – Olimpia G. 1:2 (kon.) | Toruń – Pogoń Sdl. 3:0 (kon.) | Stal St.Wola – Ruch 2:2 (kon.)
Resovia – Siarka T. 3:0 (kon.) | ROW Rybnik – Radomiak 2:2 (kon.) | Górnik Ł. – Ol. Elbląg 2:1 (kon.)
Znicz – GKS Bełchatów 1:0 (kon.) | Widzew – Błękitni 4:2 (kon.)
koniec
Rozwój Katowice
1:2 (1:1)
Olimpia Grudziądz
sobota 15.09.2018, 15:00 • Stadion Rozwoju, Katowice • 2 Liga • 10. kolejka

     
    Wyrównany mecz, jeden błąd i Olimpia zdobyła bramkę dająca wyrównanie w tym spotkaniu. Katowiczanie pozostają na ostatnim miejscu w tabeli, natomiast ich rywal pozostaje liderem 2 ligi. (16:57:38)
     
    90+3
    Koniec meczu.
     
    90+3
    Rozwój stara się jeszcze coś zrobić aby wyrwać choćby punkt.
     
    89
    Gol dla Olimpii!
    Strzelcem bramki MARZEC.
     
    86
    Goście starają się odebrać piłkę wysokim pressingiem na połowie rywala.
     
    83
    Żółtą kartkę otrzymuje Nakrosius (Rozwój Katowice).
     
    82
    Akcja lewą flanka zespołu z Katowic.
     
    80
    Niebezpieczna akcja pod bramką Katowiczan, piłka wybita na rzut rożny.
     
    78
    Zmiana w drużynie Rozwój Katowice: z boiska schodzi Baranowicz, na boisku pojawia się Gembicki.
     
    77
    Akcja Paszka lewa stroną boiska, niedokładne dogranie w pole karne.
     
    74
    Żółtą kartkę otrzymuje Ziętara (Rozwój Katowice).
     
    74
    Zatrzymana kontra Katowiczan.
     
    72
    Akcja lewa stroną Rozwoju, zatrzymana przez gości.
     
    71
    Zmiana w drużynie Rozwój Katowice: z boiska schodzi Handzilik, na boisku pojawia się Gabor.
     
    70
    Akcja ekipy z Grudządza, pewna interwencja Muzyka.
     
    67
    Bardzo dobry strzał Płonki z 10 metra obok bramki.
     
    64
    Akcja prawym skrzydłem gospodarzy.

    Dominik Trząsalski

    Bramki: 21. Płonka – 32. Witasik, 89. Marzec

    Kartki:   22. Kunka (ROZ), 74. Ziętara (ROZ), 83. Nakrosius (ROZ) – 48. Wawszczyk (OLG)


    Rozwój Katowice: Golik- Gancarczyk, Gałecki, Lepiarz, Baranowicz, Płonka, Łączek, Marchewka, Mońka, Paszek, Niedojad, Soliński, Wrzesień, Olszewski, Gembicki, Kunka, Kuliński, Kaletka;
    Olimpia Grudziądz: Muzyk – Bielawski , Wawszczyk, Witasik, Ciechanowski – Marzec , Nakrošius, Handzlik, Papikyan , Kaczmarek – Kita

    Sędziowie: sędzia główny: Sebastian Załęsk, asystent: Krzysztof Nejman, sędzia techniczny: Krzysztof Mandes