Puszcza – ŁKS 0:2 (koniec) | Wigry – Warta 1:1 (koniec) | Odra O. – Termalica 4:1 (koniec)
Chrobry – GKS K. 2:0 (koniec)
Puszcza Niepołomice
0:2 (0:0)
ŁKS Łódź
Piątek 14.09.2018, 18:00 • Stadion Miejski, Niepołomice • Fortuna 1 Liga • 10. kolejka

Bramki zdobyte w drugiej połowie dały łodzianom zwycięstwo 2:0 na stadionie Puszczy Niepołomice. Miłosza Mleczko pokonali Patryk Bryła oraz Dani Ramirez. ŁKS wyprzedził pokonanego przeciwnika w tabeli. (19:54:22)

90+3

90
    Zmiana w drużynie ŁKS Łódź: z boiska schodzi Dani Ramirez, na boisku pojawia się Juraszek.

90
    Doliczone trzy minuty do regulaminowego czasu.

90
    Żółtą kartkę otrzymuje Ryndak (Puszcza Niepołomice).

89
    Żółtą kartkę otrzymuje Sobociński (ŁKS Łódź).

87
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Uwakwe, na boisku pojawia się Sajdak.

84
    Gol dla ŁKS-u!
    Strzelcem bramki DANI RAMIREZ.

Pomocnik dorzucił gola do wcześniejszej asysty. Dani Ramirez podwoił przewagę beniaminka strzałem zza pola karnego.

79
    Zmiana w drużynie ŁKS Łódź: z boiska schodzi Bryła, na boisku pojawia się Wolski.

72
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Fryc, na boisku pojawia się Ryndak.

72
    Żółtą kartkę otrzymuje Żytek (Puszcza Niepołomice).

68
    Strzelcem bramki PATRYK BRYŁA.

Beniaminek na prowadzeniu. Patryk Bryła wygrał pojedynek sam na sam z bramkarzem Puszczy Niepołomice. Kolejna w tym sezonie asysta Daniego Ramireza.

63
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Szczepaniak, na boisku pojawia się Drzazga.

51
    Żółtą kartkę otrzymuje Tomalski (Puszcza Niepołomice).

46
    Zmiana w drużynie ŁKS Łódź: z boiska schodzi Gamrot, na boisku pojawia się Radionow.

46

Bez goli i bez wielu atrakcji w Niepołomicach. Kwadrans poprzedzający przerwę należał do Puszczy, ale nie udokumentowała przewagi golem.

Gole: 68. Bryła, 84. Dani Ramirez

Kartki:   51. Tomalski (PSZ), 72. Żytek (PSZ), 90. Ryndak (PSZ) – 89. Sobociński (LKS)

Puszcza Niepołomice: Mleczko – Furtak, Stawarczyk, Czarny, Żytek, Stefanik, Uwakwe (87. Sajdak), Fryc (72. Ryndak), Tomalski, Szczepaniak (63. Drzazga), Orłowski.

Zmiany: Smoleń – Kotwica, Drzazga, Ryndak, Sajdak, Poźniak, Mikołajczyk.

ŁKS Łódź: Kołba – Grzesik, Rozwandowicz, Sobociński, Widejko, Gamrot (46. Radionow), Bielak, Dani Ramirez (90. Juraszek), Pyrdoł, Kujawa, Bryła (79. Wolski).

Zmiany: Budzyński – Bogusz, Wolski, Radionow, Kostyrka, Żylski, Juraszek.

Sędziowie: Jacek Małyszek (Lublin)