Odra O. – Chrobry 3:0 (koniec) | Wigry – Garbarnia 2:1 (koniec)
2:1 (1:0)
Garbarnia Kraków
Piątek 31.08.2018, 18:00 • Stadion Miejski, Suwałki • Fortuna 1 Liga • Runda 8

Dziękujemy za tą relację. Bądźcie z nami i śledźcie inne relacje na naszej stronie. (19:53:13)

W Suwałkach byliśmy świadkami zdecydowanej przewagi Wigier w pierwszej połowie. Suwalczanie objęli prowadzenie po błędzie Cabaja w 9. minucie wykorzystanym przez Martina Adamca, później mieli jeszcze kilka dogodnych okazji ale zabrakło skuteczności. W drugiej połowie mecz się wyrównał. Wigry prowadziły już 2:0 po skutecznie wykorzystanym rzucie karnym przez Filipa Karbowego. Bramkę dla Garbarni po skutecznie rozegranym rzucie wolnym zdobył Łukasz Pietras. Mecz w końcówce nabrał nerwów po czerwonej kartce dla Damiana Pawłowskiego ale wynik spotkania już się nie zmienił.

90+4

90+3
    Dalekie wyjście przed pole karne Cabaja. Bramkarz Garbarni daleko wybija piłkę.

90
    Sędzia dolicza 4 minuty do czasu tego meczu.

90
    Dobra interwencja Najemskiego przy linii bocznej! Wigry się bronią!

89
    Czerwona kartka dla zawodnika gospodarzy to wiatr w żagle Garbarni. Goście starają się odrobić straty.

88
    Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Pawłowski (Wigry Suwałki).

87
    Pawłowski z dystansu! Daleko od bramki!

86
    Gospodarze starają się opóźniać grę.

85
    Garbarnia dąży do odrobienia strat! Kolejne dośrodkowanie. Tym razem łapie futbolówkę bramkarz Wigier!

84
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Karbowy, na boisku pojawia się Polkowski.

83
    Co za okazja Garbarni! Piłka przeleciałą wzdłuż linii bramkowej. Zabrakło tam kogoś na wbicie piłki do bramki!

81
    Rzut wolny Garbarni. Bezpośredni strzał na bramkę ale wybija głowa P. Olszewski!

80
    Żółtą kartkę otrzymuje P. Olszewski (Wigry Suwałki).

77
    Trwa walka w środku pola. Garbarnia chce odrobić straty.

76
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Sabiłło, na boisku pojawia się Stasiak.

74
    Próba Wigier prawym skrzydłem. Miękkie dośrodkwoanie P. Olszewskiego. Wybijają goście!

73
    Garbarnia! Garzeł zdecydował się na strzał zza pola karnego i to była dobra decyzja! Ledwo obronił Węglarz!