Gwardia K. – Bałtyk G. 1:0 (koniec)
Gwardia Koszalin
1:0 (1:0)
Bałtyk Gdynia
Środa 15.08.2018, 18:00 • Stadion im. Stanisława Figasa, Koszalin • 3 liga, grupa II

90+4
    Koniec meczu. (19:49:28)

90+2
    Bramkarz Bałtyku wędruje w pole karne koszalinian. Rzut wolny ze środka boiska dla gości

90+1
    Zmiana w drużynie Gwardia Koszalin: z boiska schodzi Silski, na boisku pojawia się Gałach.

90
    Sędzia doliczył 4 minuty

87
    Nie było zagrożenia po rzucie wolnym pod bramką Harleba

86
    Żółtą kartkę otrzymuje Majtyka (Gwardia Koszalin).

85
    Szubert kiwał obrońcę i uderzył, ale wywalczył jedynie rzut rożny

80
    Żółtą kartkę otrzymuje Szubert (Gwardia Koszalin).

79
    Gwardia po jednej z niewielu akcji w ostatnich minutach wywalczyła rzut rożny

75
    Goście starają się atakować, ale ich akcje nie zagrażają bramce Harleba

74
    Zmiana w drużynie Bałtyk Gdynia: z boiska schodzi 2, na boisku pojawia się 10.

67
    Żółtka kartka dla grającego z numerem 2 piłkarza Bałtyku

64
    Zmiana w drużynie Bałtyk Gdynia: z boiska schodzi 18, na boisku pojawia się 17.

63
    Zmiana w drużynie Gwardia Koszalin: z boiska schodzi Bułka, na boisku pojawia się Karbowiak.

55
    Bałtyk ponownie w polu karnym gospodarzy, ale tam po raz kolejny pewnie piłkę złapał Hartleb po strzale głową

54
    Kolejny rzut rożny dla Bałtyku nie przyniósł zagrożenia pod koszalińską bramką

52
    Strzał z dystansu, ale pewnie łapie Hartleb

52
    Hartleb przy płaskim dośrodkowaniu nie trafił w piłkę. Napastnik Bałtyku z bliska zamiast trafić wybił piłkę w pole wślizgiem. Kuriozalna sytuacja. To powinno być wyrównanie

50
    Bałtyk na drugą połowę wyszedł pewniejszy swoich umiejętności i ruszył do ataku,
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.