Bytovia – Stal M. 1:2 (koniec) | ŁKS – Stomil 1:0 (koniec) | Wigry – Chrobry 0:1 (koniec)
Jastrzębie – Chojniczanka 0:0 (koniec) | Podbeskidzie – Garbarnia 0:0 (koniec) | Puszcza – Warta 0:1 (koniec)
GKS T. – Termalica 2:1 (koniec) | Sandecja – GKS K. 1:0 (koniec)
Wigry Suwałki
0:1 (0:1)
Chrobry Głogów
Sobota 11.08.2018, 17:00 • Stadion Miejski, Suwałki • Fortuna 1 Liga • Runda 4

Zapraszamy na relacje z innych meczów na naszej stronie! Zostańcie z nami! (18:53:17)

Gospodarze mieli w tym spotkaniu optyczną przewagę ale nie gra się na ładne akcje tylko na bramki. A tą zdobyli pod koniec pierwszej połowy zawodnicy z Głogowa! Damian Kowalczyk nie dał szans w tej sytuacji Damianowi Węglarzowi! W tym spotkaniu wygrało doświadczenie i wyrachowanie z młodzieńczą fantazją!

90+4

90+2
    Żółtą kartkę otrzymuje Kaczmarek (Chrobry Głogów).

90
    Ten mecz potrwa o 4 minuty dłużej!

90
    Karankiewicz wybija piłkę z linii bramkowej! Borecki znów szedł sam na sam, minął bramkarza ale piłkę po jego strzale z najbliższej odległości wybija Karankiewicz!

89
    Szansa Chrobrego z rzutu rożnego ale Wasiluk sfaulował bramkarza! Sędzia odgwizduje przewinienie!

88
    Kolejna fantastyczna interwencja Węglarza! Znów zawodnik Chrobrego gorszy w akcji sam na sam z bramkarzem Wigier. Tym razem Borecki!

87
    Złe dośrodkowanie Mackiewicza z rzutu rożnego. Piłka nie przechodzi pierwszego z rywali stojącego na bliższym słupku.

86
    Wywalczony rzut rożny przez Bartczaka. JEdna z ostatnich szans Wigier w tym spotkaniu.

84
    Kolejna dziecina strata Wigier w obronie! Gospodarze nie pomogą popełniać takich błędów jeśli marzą jeszcze o punkcie w tym spotkaniu!

83
    Gospodarze ładnie grają w ofensywie. Mozolnie budują ataki pozycyjnie ale nie jest to jazda figurowa na lodzie. Brakuje konkretów.

81
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Kowalczyk, na boisku pojawia się Kaczmarek.

80
    Wigry! Pokaz świetnej gry z pierwszej piłki! Nie widać przewagi doświadczenia po gościach! Gospodarze weszli w defensywę Chrobrego jak w masło! Zabrakło jedynie siły przy strzale głową Bartczaka! Łapie Abramowicz!

77
    Rzut wolny Wigier z boku boiska. Dośrodkowanie w pole karne na bliższy słupek i strzał Karankiewicza! Piłka poszybowała nad poprzeczką bramki Abramowicza!

75
    Znów Węglarz! Tym razem bliski sięgnięcia piłki był Wasiluk ale celnie wypiąstkował futbolówkę Węglarz!

74
    CHROBRY! Strata Wigier i Borecki szedł sam na sam od połowy 40 metra. Węglarz obronił to parkanami! Co za świetna interwencja bramkarza Wigier!

73
    Strata Strausa! Wigry mozolnie budowały akcję na połowie rywali ale Straus podaje poza boisko!

72
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Karbowy, na boisku pojawia się Mackiewicz.

Adrian Piekarski

Gole: 45. Kowalczyk

Kartki:   69. Bartczak (SUW) – 68. Kowalczyk (CHR1), 90+2. Kaczmarek (CHR1)

Wigry Suwałki: Węglarz – Olszewski, Straus, Karbowy, Stasiak, Bartczak, Adamec, Piekarski, Karankiewicz (K), Kwaśniewski, Pawłowski
    Zmiany: Zoch, Sabiłło, Mackiewicz, Najemski, Kaczmarczyk, Polkowski, Gużewski,

Chrobry Głogów: Abramowicz, Ratajczak, Machaj, Borecki, Mandrysz, Gołąb (K), Wasiluk, Wajsak, Stolc, Napolov, Kowalczyk
    Zmiany: Janicki, Michalec, Kona, Zejdler, Maćkowski, Bach, Kaczmarek

Sędziowie: Tomasz Marciniak (główny), Krzysztof Nejman, Piotr Podbielski, Konrad Kiełczewski (techniczny)