Bytovia – Stal M. 1:2 (koniec) | ŁKS – Stomil 1:0 (koniec) | Wigry – Chrobry 0:1 (koniec)
Jastrzębie – Chojniczanka 0:0 (koniec) | Podbeskidzie – Garbarnia 0:0 (koniec) | Puszcza – Warta 0:1 (koniec)
GKS T. – Termalica 2:1 (koniec) | Sandecja – GKS K. 1:0 (koniec)
GKS Tychy
2:1 (2:1)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Sobota 11.08.2018, 19:00 • Stadion Miejski, Tychy • Fortuna 1 Liga • Runda 4

Wszystkie bramki jakie obejrzeliśmy dzisiaj na stadionie miejskim w Tychach padły w pierwszych 45. minutach. Trzy punkty zostają dzisiaj na Śląsku, ale Termalika może być niepocieszona, bowiem piłkarze z Niecieczy stworzyli sobie dzisiaj sporo sytuacji. Oczywiście swoje szanse na podwyższenie wyniku mieli także miejscowi. Dla tyszan może to być przełomowy mecz, bowiem odnotowali swoje pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. (20:54:35)

Strzały na bramkę: 3:3. Strzały niecelne: 3:5. Rzuty rożne: 6:8. Spalone: 6:4. Faule: 21:23.

90+4

90+4
    Ostatnia szansa dla gości. Rzut wolny na połowie GKS-u. Na własnej połowie tylko Gostomski.

90+3
    Dobrze zapowiadała się ta akcja GKS-u ale ok. 25 metrów od bramki walkę z obrońcą przegrał Staniucha.

90+2
    Źle rozegrali swoją akcję przyjezdni. Z kontrą ruszyli tyszanie.Z dośrodkowanie Grzeszczyka radzi sobie jednak Gostomski.

90+1
    Żółtą kartkę otrzymuje Daniel (GKS Tychy).

90
    Arbiter dorzuca do regulaminowego czasu gry 4. minuty.

89
    Kontra GKS-u przerwana i będzie aut na połowie Niecieczy.

88
    Misak dośrodkowywał z rzutu wolnego w pole karne rywala. Głową uderzał jeden z graczy gości, ale piłka mija bramkę.

87
    Długo przy piłce utrzymują się goście, ale niewiele z tego wynika.

85
    Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Bernhardt, na boisku pojawia się Staniucha.

84
    Ponownie gracz gości znalazł się na zabronionej pozycji.

83
    Na spalonym złapany został gracz gości.

81
    Ponownie groźnie pod bramką GKS-u, ale tym razem od bramki wznowi grę Jałocha, któremu wyraźnie nie spieszy się ze wznowieniem gry.

80
    Ostatnie minuty to dobry okres gry gości. Trzeci róg dla Termaliki.

80
    Dobrze rozegrany róg. Mieliśmy strzał na bramkę tyszan, ale sytuację ratuje obrońca GKS-u, który skierował piłkę na jeszcze jeden róg.

79
    Teraz będziemy mieli róg dla przyjezdnych.

Damian Apostolski

Gole: 21. Zapolnik, 41. Abramowicz – 11. Śpiączka

Kartki:   35. Piątek (GKT), 74. Zapolnik (GKT), 90+1. Daniel (GKT) – 10. Śpiączka (BRK), 28. Kupczak (BRK)

Strzały celne: 3:3. Strzały niecelne: 3:5. Rzuty rożne: 6:8. Spalone: 6:4. Foule: 21:23.
    GKS Tychy: Jałocha – Mańka (26. Grzybek), Biernat, Tanżyna, Abramowicz – Daniel, J. Piątek – Bernhardt (85. Staniucha), Steblecki (67. Bogusławski) – Grzeszczyk – Zapolnik.

Zmiany: Igaz – Kowalczyk, Giel, Grzybek, Staniucha, K Piątek, Bogusławski.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza: Gostomski – Jovanović, Gergel (66. Misak), Miković, Śpiączka, Kiełb (76. Szeliga), Gutkovskis, Kupczak, Sadzawicki, Grzelak, Putiwcew (68. Szarek).

Zmiany: Trela – Mróz, Misak, Szeliga, Słaby, Szymonowicz, Szarek.

Sędziowie: Sebastian Tarnowski – Adam Karasewicz, Bolesław Rosa