Ural – Dinamo Mos. 1:1 (kon.)
koniec
FC Ural Jekaterynburg
1:1 (0:0)
Dinamo Moskwa
piątek 10.08.2018, 16:30 • Centralnyj Stadion, Jekatěrinburg • Rosyjska Premier Liga • Runda 3
     
    90+3
    Koniec meczu. (18:21:27)
    85. Jevgenij Markov (DMO) - 1:1
     
    85
    Gol dla Dinamo!
    Strzelcem bramki JEVGENIJ MARKOV. Asysta Jevgenij Lucenko.
     
    84
    Żółtą kartkę otrzymuje Anton Sosnin (Dinamo Moskwa).
     
    83
    Zmiana w drużynie Dinamo Moskwa: z boiska schodzi Konstantin Rausč, na boisku pojawia się Ivan Temnikov.
     
    81
    Zmiana w drużynie Dinamo Moskwa: z boiska schodzi Kiriłł Panczenko, na boisku pojawia się Jevgenij Markov.
     
    79
    Zmiana w drużynie FC Ural Jekaterynburg: z boiska schodzi Alexej Jevsejev, na boisku pojawia się Alexandr Dancev.
     
    72
    Zmiana w drużynie FC Ural Jekaterynburg: z boiska schodzi Vladimir Iljin, na boisku pojawia się Andrej Jegoryčev.
     
    62
    Zmiana w drużynie Dinamo Moskwa: z boiska schodzi Sebastian Holmén, na boisku pojawia się Anton Sosnin.
    54. Eric Bicfalvi (URA) - 1:0
     
    54
    Gol dla Uralu!
    Strzelcem bramki ERIC BICFALVI. Asysta Nikolaj Dimitrov.
     
    46
    Druga połowa rozpoczęta.
     
    45+2
    Pierwsza połowa skończona.
     
    43
    Żółtą kartkę otrzymuje Roman Jemeljanov (FC Ural Jekaterynburg).
    2. Denys Kulakov (URA)
     
    1
    Mecz się właśnie rozpoczął.
     
    Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:30.
    Bramki: 54. Bicfalvi (Dimitrov) – 85. J. Markov (Lucenko)

    Kartki:   43. Jemeljanov (URA) – 84. Sosnin (DMO)


    FC Ural Jekaterynburg: Godzjur – Kulakov, Bryzgalov, Balažic, Merkulov – Jevsejev (79. Dancev), Jemeljanov – Dimitrov, Bicfalvi, Boumal – Iljin (72. Jegoryčev).
    Rezerwowi: Poletajev, Baklov – Chodżanijazow, Harojan, Dinga, Dancev, Bavin, Gluškov, Jegoryčev, Bevejev, Jusupov, Paňjukov.

    Dinamo Moskwa: Šunin – Kozłow, Holmén (62. Sosnin), Rykov, T. Šunjić, Rausč (83. Temnikov) – Cernych, Panczenko (81. J. Markov), S. Sow, Joãozinho – Lucenko.
    Rezerwowi: Leščuk – Morozov, J. Markov, Temnikov, Moskvičev, Gruljov, Sosnin.

    Sędziowie: Vološin – Dančenko, Gavrilin