FK Mińsk – Isloch 0:0 (*17:45) | Szachcior Soligorsk – Torpedo-BelAZ 1:0 (kon.)
koniec
Szachcior Soligorsk
1:0 (0:0)
Torpedo-BelAZ
środa 13.06.2018, 16:00 • «Строитель» • Białoruska Premier League
     
    90+3
    Koniec meczu. (17:51:29)
     
    86
    Zmiana w drużynie Torpedo-BelAZ: z boiska schodzi Ilja Aleksijewicz, na boisku pojawia się Aleksandr Pavlovets.
     
    85
    Zmiana w drużynie Torpedo-BelAZ: z boiska schodzi Aleksandr Kotlyarov, na boisku pojawia się Anton Postupalenko.
     
    77
    Żółtą kartkę otrzymuje Sergei Shapoval (Torpedo-BelAZ).
     
    76
    Zmiana w drużynie Szachcior Soligorsk: z boiska schodzi Luka Simunovic, na boisku pojawia się Alexandr Selyava.
     
    75
    Zmiana w drużynie Torpedo-BelAZ: z boiska schodzi Mikhail Babichev, na boisku pojawia się Sergei Shapoval.
     
    68
    Żółtą kartkę otrzymuje Elis Bakaj (Szachcior Soligorsk).
     
    61
    Gol dla Szachciora!
    Strzelcem bramki MAX EBONG.
     
    52
    Żółtą kartkę otrzymuje Julius Szoke (Szachcior Soligorsk).
     
    46
    Zmiana w drużynie Szachcior Soligorsk: z boiska schodzi Alexey Yanushkevich, na boisku pojawia się Igor Kuzmenok.
     
    46
    Druga połowa rozpoczęta.
     
    45+1
    Pierwsza połowa skończona.
     
    33
    Zmiana w drużynie Szachcior Soligorsk: z boiska schodzi Tomislav Kis, na boisku pojawia się Roger Cañas.
     
    13
    Żółtą kartkę otrzymuje Alexey Yanushkevich (Szachcior Soligorsk).
     
    1
    Mecz się właśnie rozpoczął.
     
    Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.
    Bramki: 61. Ebong

    Kartki:   13. Yanushkevich (SLG), 52. Szoke (SLG), 68. Bakaj (SLG) – 77. Shapoval (TOB)


    Szachcior Soligorsk: Klimovič (C) – Burko, Matveychik, Rybak, Yanushkevich (46. Kuzmenok) – Simunovic (76. Selyava), Szoke – Bakaj, Kovaljov, Ebong – Tomislav Kis (33. Cañas).
    Rezerwowi: Chesnovskiy – Bordačov, Kuzmenok, Cañas, Laptseu, Shibun, Selyava.

    Torpedo-BelAZ: Bushma – Aleksijewicz (86. Pavlovets), Kotlyarov (85. Postupalenko), Karpovič, Yusov – Щербо, Klimovich (C), Koncevoj, Klimovich – Babichev (75. Shapoval), Myshenko.
    Rezerwowi: Konovalov – Shapoval, Postupalenko, Affi, Getigežev, Pavlovets, Krasnov.