Puszcza – GKS T. 1:2 (koniec) | Wigry – Chrobry 1:1 (koniec) | Raków – Ruch 2:1 (koniec)
Zagłębie S. – Bytovia 2:1 (koniec) | Pogoń Sdl. – Górnik Ł. 1:1 (koniec) | Odra O. – Stomil 2:4 (koniec)
Chojniczanka – Stal M. 1:0 (koniec) | Miedź – Olimpia G. 2:1 (koniec) | GKS K. – Podbeskidzie 3:0 (koniec)
Miedź Legnica
2:1 (0:1)
Olimpia Grudziądz
Środa 09.05.2018, 20:00 • Stadion im. Orła Białego, Legnica • Fortuna 1 Liga • 30. kolejka

Dziękuje za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne. (21:58:41)

Kończy się to spotkanie zwycięstwem gospodarzy 2:1! Miedź która do przerwy przegrywała zdołała po zmianie stron odmienić losy meczu czym ucieszyła kibiców i zgarnęła ważne trzy punkty, które w kwestii awansu mogą być decydujące. Z kolei Olimpii chyba zabrakło doświadczenia i dziś muszą pogodzić się z porażką.

90+3
    Kartka za faul w środku pola dla Forsella.

90+2
    Potrzebował interwencji fizjoterapeuty de Amo lecz już wszystko w porządku ze stoperem Miedzi.

90
    Sędzia doliczył 3 minuty do drugiej połowy.

88
    Gospodarze naciskali i strzelili bramkę dającą prowadzenie. Ciekawe czy Olimpia będzie miała siły i czas by jeszcze odpowiedzieć. Mają na to około 6 minut.

87
    Zamieszanie w polu karnym gości w którym najlepiej zachował się Augustyniak i skierował ją do bramki! Mamy prowadzenie Miedzi!

86
    Kartka za faul w środku pola Ferugi i kartka.

85
    Ostatnia zmiana u gości! Handzlik za Adamczyka.

84
    Zablokowany strzał Forsela i korner dla Miedzi,

82
    Zapuścił się w pole karne obrońca gospodarzy de Amo lecz jego akcja zakończyła się wybiciem piłki na aut przez Wełne.

80
    Ciekawa akcja gospodarzy lecz zakończona niecelnym strzałem Santany.

79
    Kontra gości zakończona wywalczeniem rzutu rożnego.

77
    Korner dla Miedzi po którym główka Piątkowskiego ledwo minęła słupek bramki Małeckiego.