Błękitni – Legionovia 0:3 (koniec) | Gryf – ROW Rybnik 0:1 (koniec) | Gwardia K. – MKS Kluczbork 4:3 (koniec)
Olimpia E. – Wisła Pu. 1:1 (koniec) | Stal S. W. – Rozwój 4:1 (koniec) | ŁKS – Radomiak 3:0 (koniec)
GKS Bełchatów – Warta 0:1 (koniec) | Znicz – Garbarnia 0:1 (koniec)
GKS Bełchatów
0:1 (0:0)
Warta Poznań
Środa 09.05.2018, 19:00 • GIEKSA Arena, Bełchatów • 2. Liga • 30. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (20:56:20)

Warta Poznań okazała się o gola lepsza od GKS Bełchatów. Zwycięstwo 1:0 zapewnił wiceliderowi Jakub Kiełb. To on udokumentował trafieniem do bramki najlepszy w tym meczu okres w grze Zielonych. Drużyna Petra Nemca takimi sukcesami przybliża się do awansu. Nie był to koncert w jej wykonaniu, mimo to potrafili wywalczyć komplet punktów.

90+4

90+2
    Przytomnie Zieloni utrzymują piłkę z dala od własnej bramki i minuty dzielą ich od możliwości fetowania sukcesu w Bełchatowie.

90
    Rozpoczął się czas doliczony do regulaminowego.

89
    Sędzia udziela nagany Petrowi Nemcowi, który szaleje blisko linii bocznej boiska.

88
    Zmiana w drużynie PGE GKS Bełchatów: z boiska schodzi Rachwał, na boisku pojawia się Berłowski.

87
    Petr Nemec wykorzystał komplet zmian. Utrzymać prowadzenie musi obecna na murawie jedenastka zawodników.

86
    Zmiana w drużynie Warta Poznań: z boiska schodzi Marciniak, na boisku pojawia się Janicki.

83
    Bardzo mocno zapachniało wyrównaniem! Wszyscy na stadionie złapali się za głowy po potężnym uderzeniu Bartłomieja Bartosiaka zza linii pola karnego. Piłka trafiła w poprzeczkę bramki Tomasza Laskowskiego, który miał mnóstwo szczęścia.
    Po golu Kiełba przyjezdni wciąż prowadzą!

81
    10 minut zostało Brunatnym na doprowadzenie do remisu. Kibice wierzą, że w końcu sforsują mur obronny zbudowany przez poznaniaków.

79
    Żmijewski to kolejny zmiennik Petra Nemca napomniany po wejściu na murawę żółtym kartonikiem.

79
    Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piąstkował dobrze dysponowany w tym spotkaniu golkiper poznaniaków.

77
    Tym razem Giel huknął zza pola karnego. Nie była to ekstremalnie trudna próba dla Laskowskiego, ale musiał się odrobinę wysilić bramkarz gości.

75
    Nie zmienia się obraz tego spotkania. Giel nie był w stanie dojść do miękkiego podania wrzuconego w pole karne Warciarzy. Futbolówka w rękawicach Tomasza Laskowskiego.

74
    Dejewski napomniany kartonikiem za faul daleko od własnego pola karnego.

71
    Krąży futbolówka od nogi do nogi zawodnika z Bełchatowa. Warta w jedenastu na własnej połowie boiska.

70
    20 minut do końca regulaminowego czasu i nie ma wielu sytuacji podbramkowych do odnotowania. Po wyjściu na prowadzenie Warta Poznań skutecznie kontroluje wydarzenia. Kibice nie tracą jednak wiaty w gospodarzy.