Gwardia K. – Wisła Pu. 1:2 (koniec) | MKS Kluczbork – Warta 3:3 (koniec) | ŁKS – Stal S. W. 1:2 (koniec)
MKS Kluczbork
3:3 (2:2)
Warta Poznań
Wtorek 01.05.2018, 16:00 • Stadion Miejski, Kluczbork • 2. Liga • 22. kolejka

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne emocje do naszych relacji! (17:56:20)
    Mecz kończy się podziałem punktów:

To już koniec tej niezwykle emocjonującej rywalizacji na Stadionie Miejskim W Kluczborku. Mieliśmy dzisiaj na murawie wszystko. Od pięknych bramek, po kontrowersje, rzut karny oraz czerwoną kartkę. Wszystko finalnie zakończyło się podziałem punktów, który z pewnością nie zadowoli żadnej z drużyn. Gole dla gospodarzy zdobywali Orłowicz, Klepczyński i Zaradny. Z kolei trafienia dla gości zanotowali Kita (dwa) oraz Cierpka. Piłkarze z Kluczborka z taką grą zdecydowanie są jednym z kandydatów do zachowania ligowego bytu. Goście z kolei wskoczyli na trzecie miejsce, które jest premiowane bezpośrednim awansem do I Ligi.

90+4

90+3
    Gospodarze ruszyli do ostatecznych ataków. Spróbowali to wykorzystać goście, ale strzał zza pola karnego wyraźnie mija bramkę.

90+2
    Widać już wyraźnie, że zmęczeni piłkarze Warty Poznań oczekują zbliżającego się końca tej zaciętej rywalizacji.

90+1
    Sędzia Marciniak zdecydował się do czasu trwania drugiej odsłony rywalizacji doliczyć jeszcze cztery minuty.

90
    Sporo szczęścia miał w tej sytuacji golkiper gospodarzy. Ostatecznie złapał on dośrodkowanie z prawego skrzydła na raty. Później po kontrze miejscowych Lis obronił strzał z dwudziestego metra.

89
    Płaskie dośrodkowanie z prawego skrzydła powędrowało w szesnastkę gospodarzy. Tam doświadczeni defensorzy wybijają piłkę na aut.

88
    Kombinacyjna akcja gospodarzy na prawym skrzydle i ostatecznie piłka odskoczyła bocznemu defensorowi miejscowych za linię końcową.

87
    Ogryzają się jeszcze zawodnicy grający w osłabieniu. Gracz tego teamy oddaje niecelne uderzenie z linii pola karnego.

86
    Miejscowi piłkarze długo wymieniali podania przy polu karnym gości. Ostatecznie jednak oddali bardzo niecelne uderzenie zza szesnastki.

85
    To już ostatnie pięć minut regulaminowego czasu trwania tej rywalizacji. Sędzia Marciniak z pewnością dorzuci jeszcze kilka dodatkowych wskutek przerw w grze.

84
    Ofensywny wypad Warty Poznań. Finalnie piłka uciekła Jasińskiemu za linię boczną boiska i od autu wznowi MKS.

83
    Po dłuższej przerwie gospodarze wznowili grę z rzutu wolnego. Mieliśmy jednak zbyt daleką centrę i piłka wyszła za linię końcową boiska.

82
    Na boisku pojawiła się służba medyczna. Skrzydłowy miejscowego teamu otrzymuje pomoc przy linii bocznej boiska.

81
    Żółtą kartkę otrzymuje Przybyła (Warta Poznań). Zatrzymał on faulem mijającego przeciwnika.

81
    Umiejętnie w defensywie ustawili się poznaniacy i miejscowi piłkarze mają wyraźny problem z wyprowadzeniem ofensywnej akcji.

80
    Kibice zgromadzeni na Stadionie Miejskim w Kluczborku nadal wierzą w końcowy tryumf i głośnym dopingiem wspierają swoich ulubieńców.

Dawid Czempisz

Gole: 32. Orłowicz, 43. Klepczyński, 56. Zaradny – 4. Kita, 45+4. Cierpka (kar.), 50. Kita

Kartki:   17. Antkowiak (KLU), 25. Zaradny (KLU) – 37. Kieliba (WAR), 61. Patrzykąt (WAR), 63. Cierpka (WAR), 72. Janicki (WAR), 81. Przybyła (WAR)   75. Patrzykąt (WAR)

MKS Kluczbork: Grejber – Orłowicz, Brodziński, Klepczyński, Nitkiewicz – Górkiewicz (46. Baraniak), Deja, Nakrosius (65. Bodziony), Zaradny (67. Zieliński) – Antkowiak (59. Kojder), Jonkisz.
    Zmiany: Majchrowski, Glanowski, Zieliński, Bodziony, Niemczyk, Baraniak, Kojder.

Warta Poznań: Lis – Dejewski, Cierpka, Kieliba, Sanocki (69. Piceluk) – Grobelny (64. Przybyła), Jasinski, Patrzykąt, Marciniak – Kita (77. Wypych), Żmijewski (46. Janicki).
    Zmiany: Laskowski, Przybyła, Szynka, Piceluk, Wypych, Fiedosewicz, Janicki.

Sędziowie: Robert Marciniak (Kraków)