Sandecja – Arka 3:1 (koniec) | Wisła K. – Legia 0:1 (koniec)
Sandecja Nowy Sącz
3:1 (0:0)
Arka Gdynia
Niedziela 22.04.2018, 15:30 • Stadion Termaliki Bruk-Bet Nieciecza, Nieciecza • PKO Ekstraklasa • Grupa Spadkowa

Dziękujemy Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i jednocześnie zapraszamy na pozostałe relacje na lajfach. Dobrego wieczoru! (17:29:12)
    3 punkty wędrują na konto ekipy z Nowego Sącza!

Podopieczni Kazimierza Moskala wreszcie wygrywają i pokazują, że nie poddają się w walce o utrzymanie! Bardzo długo czekali oni na to zwycięstwo, ale wydaje się, że przyszło w kluczowym momencie. Co prawda nie zagrali oni dzisiaj wybitnego spotkania, ale Arka również nie pokazała się z dobrej strony. Przeważyła większa skuteczność, a także sporo szczęścia, gdyż przypomnijmy, że Arkowcy dwukrotnie wpakowali sobie piłkę do własnej bramki. Tak czy inaczej chyba nie zasłużyli oni nawet na remis, a Sandecja pokazała dużą wolę walki.

90+4
    90+4. Adrian DANEK - 3:1

90+4
    Gol dla Sandecji!

Stawiają kropkę nad "i" miejscowi! Przypadkowe ale skuteczne podanie z własnej połowy na uwolnienie trafiło do ADRIANA DANKA! Ten nie miał przed sobą już żadnego rywala poza Steinborsem i gdy był już sam na sam z nich popisał się efektowną podcinką! 3:1 i nowosączanie już na pewno wygrają!

90+3
    Jeszcze mieli wrzut z autu na wysokości szesnastki gdynianie. Zawędrował tam cały zespół pomimo to nie wydarzyło się zupełnie nic groźnego.

90+2
    Zderzył się teraz głowami Bartosz i Esqueda. Obaj potrzebowali pomocy medycznej, choć całe szczęścia żadnemu z nich nie stało się nic groźnego.

90+1
    Arbiter dolicza cztery dodatkowe minuty do regulaminowych dziewięćdziesięciu.
    90. Marcin WARCHOLAK - 2:1

90

Gospodarze w samej końcówce zdobywają prowadzenie po raz drugi! Mraz kapitalnie uruchomił na lewej stronie Koleva, który zacentrował wzdłuż bramki w poszukiwaniu kolegów! Tam nieudanym wślizgiem popisał się MARCIN WARCHOLAK i wpakował piłkę do własnej bramki! 2:1!

89
    Mądrze w końcówce prezentują się gdynianie. Spokojnie rozgrywają oni swoje kolejne akcje, szanując futbolówkę przy swoich nogach.

88
    Trzecia roszada w ekipie Kazimierza Moskala. Swój występ kończy Trochim, a kilka minut dostaje Danek.

87
    Tym razem żółtą kartkę ogląda Szufryn. Kapitan Sandecji sfaulował dryblującego przy linii bocznej Piesio. Słuszna decyzja Jarosława Przybyła.

86
    Szwoch szarżował środkiem pola i został podcięty przez Pitera-Bućko. Środkowy pomocnik nowosączan otrzymuje od arbitra "żółtko".

85
    Długie zagranie do pokazującego się Piesio, który znalazł się na wyraźnej pozycji spalonej i dostrzegł to sędzia boczny.

84
    Bartosz wykonuje wrzutkę z prawej flanki na dalszy słupek do Trochima! Ten huknął bez zastanowienia z powietrza wyraźnie pudłując.

83
    Mraz dostrzegł na dalszym słupku Piszczka, jednak temu zabrakło milimetrów by sięgnąć futbolówkę głową. Zacznie z piątego metra Steinbors.

82
    Przycisnęli w ostatnich minutach podopieczni Kazimierza Moskala. Widać, że mocno zależy im na tym by wygrać w dzisiejszym meczu.

Mateusz Nyka

Gole: 49. Zbozień (sam.), 90. Warcholak (sam.), 90+4. Danek – 73. Esqueda

Kartki:   27. Benga (SAN), 75. Małkowski (SAN), 86. Piter-Bučko (SAN), 87. Szufryn (SAN) – 19. Kun (ARK), 48. Sambea Kakoko (ARK), 68. Pouggouras (ARK)

Posiadanie piłki: 51 % : 49 %.
    Strzały celne: 5:1. Strzały niecelne: 2:7. Rzuty rożne: 5:3. Spalone: 2:0. Foule: 10:9.