Kartuzy – Hel. Białystok 3:3 (koniec) | Lębork – Unisław 7:2 (koniec) | AZS UW – Lubawa 2:3 (koniec)
FC Kartuzy
3:3 (1:0)
Elhurt-Elmet Helios Białystok
Niedziela 15.04.2018, 17:00 • Hala Sportowa, Kiełpin • I liga futsalu - gr. północna • 21. kolejka

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje do naszych relacji. (18:56:10)

Ależ to było kapitalne futsalowe widowisko. Bardzo długo trzybramkową przewagę mieli miejscowi piłkarze, którzy prowadzi po trafieniach Kąkola (dwóch) oraz Bielickiego. Później jednak Helios Białystok zdecydował się na wycofanie bramkarza i finalnie był jeszcze w stanie doprowadzić do wyrównania. Gole dla gości zdobywali dzisiaj Budźko (dwa) oraz Niegowski. To była prawdziwa promocja futsalu w wykonaniu dwóch dobrze dysponowanych drużyn!

39:45
    Obie ekipy mają w samej końcówce po pięć akumulowanych przewinień na koncie.

39:17
    Kajetan Pytka w bardzo dobrym stylu wybronił potężne uderzenie z dalszej odległości.

39:00
    FC Kartuzy mają na koncie cztery akumulowane faule, a Helios Białystok w dalszym ciągu aż pięć.

38:44
    Groth przejął piłkę w środkowej strefie boiska i szybko zdecydował się na strzał. Minął on jednak bramkę Ulmana.

38:01
    Gol dla Elhurt-Elmetu!
    Strzelcem bramki ADRIAN NIEGOWSKI.

Ależ mamy emocje w tej rywalizacji! Po ogromnym zamieszaniu w polu karnym gospodarzy dopadł do piłki Adrian Niegowski i strzałem z najbliższej odległości doprowadził do wyrównania!

37:33
    Budźko mocno wstrzelił piłkę z prawego skrzydła w pole karne, ale tam żaden z jego partnerów nie zamknął akcji.

37:09
    Stefanowicz stracił piłkę na połowie rywali, jednak gospodarze nie zdołali trafić do pustej bramki.

36:08
    Ależ okazję mieli przyjezdni piłkarze! Piłka trafiła w słupek bramki strzeżonej przez Kajetana Pytkę!

35:44
    Strzelcem bramki JAKUB BUDŹKO.

Wydawało się, że gospodarze spokojnie wygrają tą rywalizację, ale goście wracają do gry! Bramkę zdobywa strzałem z najbliższej odległości Jakub Budźko!

35:00
    Do końca spotkania pozostało już tylko pięć minut. W dalszym ciągu goście grają z lotnym bramkarzem.

34:54
    Za moment grę od autu wznowią na własnej połowie piłkarze FC Kartuzy. Wysoko pressingiem podeszli goście.

34:12
    Na boisku zameldował się lotny bramkarz w ekipie gości, a w tej roli występuje Niegowski.

33:08
    Żółtą kartkę otrzymuje Ulman (Elhurt-Elmet Helios Białystok).

32:40
    Strzelcem bramki BUDŹKO.

Mamy pierwsze trafienie dla zespołu gości w tym meczu! Budźko kończy ładną akcję swojej ekipy celnym uderzeniem i gracze Heliosa wracają jeszcze do gry!

32:00
    Timeout dla gości.

31:56
    Gol dla FC Kartuzy!
    Strzelcem bramki JAKUB KĄKOL.

Ależ indywidualną akcją popisał się Jakub Kąkol! Po świetnym dryblingu na ósmym metrze mocno uderzył on po ziemi i piłka wpadła do siatki gości przelatując jeszcze wcześniej między nogami bramkarza!