Pogoń Sdl. – Podbeskidzie 0:0 (koniec) | Puszcza – Bytovia 2:0 (koniec) | Raków – Chrobry 1:3 (koniec)
Górnik Ł. – Ruch 0:0 (koniec)
Puszcza Niepołomice
2:0 (2:0)
MKS Bytovia Bytów
Niedziela 15.04.2018, 17:00 • Stadion Miejski, Niepołomice • Fortuna 1 Liga • 26. kolejka

W drugiej połowie nie oglądaliśmy goli. Puszcza zwycięża 2:0 po dwóch bramkach zdobytych przed przerwą. Trzy punkty zostają w Niepołomicach. Dziękuję za uwagę! (18:55:37)

90+5

90
    O cztery minuty przedłużony zostaje mecz w Niepołomicach.

87
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Żurek, na boisku pojawia się Kotwica.

86
    Żółtą kartkę otrzymuje Żurek (Puszcza Niepołomice).

82
    Zmiana w drużynie Drutex-Bytovia Bytów: z boiska schodzi Jakóbowski, na boisku pojawia się Kpassa.

81
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Ryndak, na boisku pojawia się Szewczyk.

75
    Do końca spotkania w Niepołomicach pozostało jeszcze tylko piętnaście minut. Prowadzenie gospodarzy wydaje się bezpiecznie, ale Drutex-Bytovia z pewnością będzie walczyć do samego końca.

70
    Zmiana w drużynie Drutex-Bytovia Bytów: z boiska schodzi Kuzdra, na boisku pojawia się Wilk.

67
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Drzazga, na boisku pojawia się Mikołajczyk.

50
    Żółtą kartkę otrzymuje Stefanik (Puszcza Niepołomice).

46
    Żółtą kartkę otrzymuje Orłowski (Puszcza Niepołomice).

46
    Żółtą kartkę otrzymuje Żarskis (Drutex-Bytovia Bytów).

46

Do przerwy Puszcza prowadzi 2:0. Miejscowi szybko rozpoczęli strzelanie, a drugiego gola zdobyli do szatni. Czy Bytovia otrząśnie się po przerwie? Wracamy za piętnaście minut!

45

44
    Gol dla Puszczy!

Podwyższają prowadzenie tuż przed przerwą gospodarze! Tym razem precyzyjnie głową uderzał KONRAD STĘPIEŃ.

30
    Trzydzieści minut gry w Niepołomicach za nami. Utrzymuje się wynik, który w drugiej minucie otworzył Drzazga. Przed momentem przycisnęli gospodarze, ale dobrze w bramce spisał się Szromnik.

Gole: 2. Drzazga, 44. Stępień

Kartki:   46. Orłowski (PSZ), 50. Stefanik (PSZ), 86. Żurek (PSZ) – 10. Jakóbowski (BTW), 26. Gonzalez (BTW), 46. Żarskis (BTW)