Gwardia K. – Siarka T. 2:1 (koniec) | Garbarnia – MKS Kluczbork 4:1 (koniec) | Legionovia – GKS Bełchatów 2:2 (koniec)
Radomiak – Gryf 0:1 (koniec) | Wisła Pu. – Błękitni 1:3 (koniec) | Olimpia E. – Jastrzębie 0:1 (koniec)
ŁKS – Znicz 0:2 (koniec)
Radomiak Radom
0:1 (0:0)
Gryf Wejherowo
Sobota 07.04.2018, 16:00 • Stadion MOSiR im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Radomiu • 2. Liga • 25. kolejka

Mecz w Radomiu kończy się zasłużonym 3 punktowym wynikiem dla gości. Gryf wykorzystał sytuację w meczu i zdecydowany brak zgrania w drużynie gospodarzy. Zapraszamy na kolejne relacje live! Dziękuje za uwagę. (17:57:46)

90+3

90+3
    Brytalne wejście Maciejewskiego i czerwona kartka! Mazan ucierpiał w tym starciu!

90
    Maciejewski za Wojowskiego. Jeszcze zdecydował się na zmanę w końcówce meczu trener Gryfa.

87
    Radomiak próbuje na wsyztskie sposoby przebić się przez obronę Gryfa, ale bezskutecznie.

85
    Świetne podanie na drugą stronę boiska do Winsztala, ale ten nie był w stanie opanować piłki.

82
    Wojowski ukaranany żółtym kartonikiem za faul na Agu.

82
    Jabłoński mocno uderzał w polu karnym. Został zablokowany.

80
    Jeszcze 10 mint regulaminowego czasu gry. Zobaczymy czy coś jeszcze wydarzy się w tej połowie.

79
    Tak jak wspominałem przed chwilą Winsztal zmienia w tym meczu Skowrona.

79
    Gotowy do gry Winsztal.

77
    Radomiak gra tak jakby już stracił nadzieję, chyba nie ma co liczyć na wyrównanie w tym meczu.

75
    Bradzo brzydki faul na zawodniku Gryfa. Kartką ukarany kapitan Radomiaka – Maciej Świdzikowski.

73
    Jakbu Wróbel zmienia Simona Colinę.

71
    Zieloni na zamknięci na swojej połowie. Gryf walczy o kolejną bramkę.Rzut rożny dla gosci.