Śląsk – Sandecja 0:0 (koniec) | Korona – Pogoń 0:0 (koniec) | Piast – Górnik Z. 1:0 (niez.)
niezakończony
Piast Gliwice
1:0 (0:0)
Górnik Zabrze
Sobota 03.03.2018, 20:30 • Stadion Miejski, Gliwice • PKO Ekstraklasa • 26. kolejka

No cóż, mecz niezwykle ciekawy, ale kibice pokazali siłę. Wywołali zamieszki, wskutek których arbiter zdecydował przerwać mecz. Jakie będą losy tego spotkania? Nie wiadomo, ale wszystko wskazuje na to, że Piast może zostać ukarany walkowerem. (23:09:04)

Mecz nie zostanie dokończony!

Zawodnicy chcą grać. Kiedy policja opuści murawę, możliwe, że Daniel Stefański pozwoli wznowić grę.

Arbiter Stefański stwierdził, że mecz może być ciężko dokończyć!

Jeśli mecz zostanie wznowiony to zostanie wznowiony od 80 minuty. O ile będzie. Na razie nie wiadomo co będzie dalej.

84
    Arbiter zaprasza wszystkich piłkarzy do szatni! Niezbędna jest interwencja policji!

81
    No cóż, kibice na jednej z trybun wszczęli bójkę. Arbiter przerwał na chwilę spotkanie.

80
    10 minut do końca meczu! Oj może się naprawdę sporo dziać, bo obie drużyny mają ochotę do walki!

79
    Zmiana w drużynie Piast Gliwice: z boiska schodzi Gerard Badia, na boisku pojawia się Joel Valencia.

77
    Cios za cios. Teraz jesteśmy z drugiej strony boiska. Centra przed bramkę Szmatuły, ale jego koledzy skutecznie w obronie.

76
    Piast w natarciu. Wrzutka przed bramkę rywali, jednak zabrzanie teraz czujnie w defensywie.