21 29 25 22 13
ŁKS Commercecon Łódź
3
25 27 16 25 15
Poniedziałek 19.02.2018, 18:00 • Arena Legionowo, Legionowo • Tauron Liga • 18. kolejka

0:0
    Ci z Państwa, którzy liczyli po poniedziałkowym powrocie z pracy na doskonałe widowisko na Arenie Legionowo, nie zawiedli się. Ja żegnam się i życzę dobrego wieczoru. (20:36:05)

0:0
    Czwarte spotkanie Novii i ŁKS-u było przełomowe. Zespół z Legionowa zdobył pierwsze punkty w pojedynkach z łódzką drużyną. Bilans tych pojedynków to 4 mecze, 4 wygrane ŁKS-u, 12 wygranych setów przez łodzianki, a 2 przez legionowianki.

0:0
    Legionowianki udowodniły, że są w bardzo dobrej formie. Pozostają na 11. miejscu w tabeli (jeden punkt straty do 10. Impelu), a ŁKS zdobywa 2 punkty i do liderującego Chemiku traci 4 oczka.

0:0
    Śledziliśmy dzisiaj w Legionowie doskonały pojedynek. Gospodynie zaskoczyły w drugim secie odrabiając kilku punktową stratę i broniąc 6 piłek setowych. Wygrany drugi i trzeci set napędził Novię i wydawało się, że podopieczne Piotra Olenderka sprawią nie lada niespodziankę. W czwartym secie ŁKS wrócił na swój poziom, zaczął popełniać mniej błędów, a i legionowianki opadły troszkę na siłach. Tie-break był niezwykle wyrównany i po ludzku szkoda walczących siatkarek Legionovii. Na osłodę w Legionowie pozostaje jeden punkt, a do Łodzi ŁKS wiezie dwa punkty zdobyte po ciężkim boju, którego mało kto się spodziewał.

13:15

13:15
    Ależ błąd w końcówce pod siatką po stronie Legionovii! Jasek zablokowana, ale Alagierska niepotrzebnie próbowała przebić piłkę. Uderza w siatkę, a piłka spada po stronie Novii. Brawa za walkę dla obu drużyn. ŁKS wygrywa to spotkanie.

13:14
    Grabka wyrzucona na siatkę i dotyka taśmy. Piłka meczowa dla ŁKS-u, a trener Olenderek prosi o czas.

13:13
    McClendon zablokowana, ale piłka na aucie. I znowu remis.

13:12
    Piękny plas Jasek.

12:12
    Przesadziła teraz Bączyńska. Za mocny atak z drugiej linii.

12:11
    Będzie walka do samego końca.

12:11
    McClendon po bloku i nie dała rady wybronić tej piłki Korabiec. Czas dla Legionovii.

12:10
    Wawrzyńczyk w blok, ale piłka trafia na aut.

12:9
    I jest punkt dla Legionovii. Umięjętnie, wysoko atakuje piłkę Damaske i bardzo dobrze obija blok.