Rzeszów – PA Nova Gliwice 7:2 (koniec) | Jelcz-Laskowice – Tychy 6:5 (koniec)
Heiro Rzeszów
7:2 (4:1)
PA ss Nova Gliwice
Sobota 17.02.2018, 18:00 • Hala przy ul. Miłocińskiej, Rzeszów • I liga futsalu - gr. południowa • 15. kolejka

Zakończyło się właśnie dosyć jednostronne spotkanie w Rzeszowie. Heiro udowodniło, że jest ostatnio w wysokiej formie i rozbiło drużynę z Gliwic aż 7:2. Dziękuję za uwagę! (19:29:19)

40:00

39:43
    Gol dla Heiro!

SEBASTIAN BROCKI po raz kolejny wpisuje się na listę strzelców! Zawodnik Heiro z zimną krwią wykorzystał znakomitą sytuację.

39:00
    Ostatnia minuta tego spotkania. Już nic złego nie może stać się rzeszowianom, trzy punkty zostaną na Hali przy ulicy Miłocińskiej!

37:52
    Sebastian Brocki z własnej połowy uderza na pustą bramkę rywali, ale minimalnie się myli!

37:11
    O czas poprosił opiekun drużyny z Rzeszowa.

36:21

BARTŁOMIEJ PRZYBYŁO dopadł do futbolówki odbitej przez Meggera i klatką piersiową wepchnął ją pomiędzy słupki!

36:05
    Faule: 3-1.

35:25
    Sporą liczbą strzałów z dystansu próbują zaskoczyć Piszczka gliwiczanie.

34:35
    Strzał głową Brockiego, ale znakomitym refleksem popisuje się Megger!

33:40
    W dalszym ciągu z lotnym golkiperem grają gliwiczanie. Czy wykorzystają to przyjezdni? A może to Heiro popisze się zabójczą kontrą?

32:37
    Gol dla GSF-u!

AMADEUSZ PASIERB, grający jako lotny golkiper, płaskim uderzeniem z dystansu pokonuje golkipera Heiro!

32:07
    Kontra gliwiczan, ale po raz kolejny ratuje skórę swoim kolegom Piszczek!

31:35
    Uderzał Lutecki, ale po raz kolejny zabrakło celności.

30:07

Dobijają rywali gospodarze! SEBASTIAN FEDAN sprytnym strzałem z prawego skrzydła zaskakuje golkipera rywali!

29:48
    Z dystansu uderzał Czech, ale bardzo dobrą interwencją popisuje się Piszczek. Tylko korner dla GSF-u.

29:31
    Płaskie uderzenie Krawczyka z prawego skrzydła, ale piłka w dość sporej odległości mija słupek bramki gliwiczan.

29:12
    Codello nieudanie odgrywał do Krawczyka po kontrze Heiro i futbolówka opuściła boisko.

28:30
    Już teraz na grę z lotnym golkiperem decydują się przyjezdni.

Gole: 2. Lutsiv, 10. Fedan, 14. Brocki (kar.), 19. Adamski, 31. Fedan, 37. Przybyło, 40. Brocki – 13. Pasierb, 33. Pasierb

Kartki:   14. Latacha (GSF)