Wybrzeże – Chrobry 24:30 (koniec)
Energa Wybrzeże Gdańsk
24:30 (8:16)
KGHM Chrobry Głogów
Wtorek 16.01.2018, 18:45 • Hala AWFiS, Gdańsk • Orlen Superliga mężczyzn • 16. kolejka

To już wszystko z tego spotkania. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Kamil Kaźmierczak. Zapraszam na pozostałe relacje prowadzone za pośrednictwem naszego serwisu. (20:08:47)

Pewna wygrana gości w dzisiejszym spotkaniu. Przyjezdni zaprezentowali się bardzo dobrze w pierwszej połowie, dzięki czemu mogli spokojnie rozgrywać drugą część meczu. Ostatecznie przewaga okazała się minimalnie mniejsza, ale i tak dała im zwycięstwo.

Koniec meczu. (24:30)
    60
    Szybka odpowiedź Adamczyka w samej końcówce! (24:30)
    60
    Trafia jeden z gości! (23:30)

60
    Klinger nad rękami obrońców, ale i nad poprzeczką! (23:29)

59
    Timeout dla gości. (23:29)

59
    Tylutki z karą dwóch minut za faulowanie Adamczyka. (23:29)
    59
    Adamczyk odpychany, ale trafia do siatki! (23:29)
    58
    Teraz Klinger z dystansu. Piłka leci nad rękami defensorów i wpada do siatki! (22:29)

57
    Komarzewski sam na sam z bramkarzem rywali, ale górą golkiper! (22:28)

57
    Zagranie na skrzydło do Świtały. Ten próbował wkręcić, ale trafia w słupek! (22:28)
    56
    Po raz kolejny Wróbel z dystansu! Jest dzisiaj nie do zatrzymania w tym elemencie gry! (22:28)
    55
    Szybkie trafienie gości! (21:28)
    55
    Odpowiada Adamczyk mocnym rzutem z ósmego metra. (21:27)
    55
    Trafiają goście. Siedem bramek przewagi przyjezdnych na nieco ponad pięć minut przed końcem! (20:27)

53
    Timeout dla gości. (20:26)
    53
    Kolejny atomowy rzut Wróbla z dystansu, tym razem piłka w siatce! (20:26)

53
    Wróbel z dystansu trafia w poprzeczkę! (19:26)

Kamil Kazmierczak

Energa Wybrzeże Gdańsk: Suchowicz, Chmieliński, Pieńczewski – Podobas, Gądek, Komarzewski, Sulej, Rogulski, Prymlewicz, Wróbel, Wołowiec, Adamczyk, Kostrzewa.
    KGHM Chrobry Głogów: Stachera, Kapela – Zdobylak, Pawłowski, Świtała, Sadowski, Klinger, Babicz, Gujski, Tylutki, Biegaj, Orpik, Krzysztofik, Rydz.

Sędziowie: Leszczyński, Piechota.