FC Toruń – AZS UŚ 4:2 (koniec) | Red Dragons – Szczecin 5:0 (koniec)
FC Toruń
4:2 (3:0)
AZS UŚ Katowice
Sobota 06.01.2018, 18:00 • Hala UCS, Toruń • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 12

Zwariowany mecz w Grodzie Kopernika dobiegł końca. FC Toruń zwycięża 4:2, ale uczciwie trzeba stwierdzić, że nie były to łatwe trzy punkty. Katowiczanie grali dziś naprawdę dobrze i zasłużyli nawet na remis. To wszystko na dziś, dziękuję za uwagę! (19:35:41)

40:00

39:59
    Kriezel zatrzymał futbolówkę zmierzającą do siatki na linii bramkowej! FC Toruń zwycięży ten mecz!

39:18
    Po uderzeniu Kmiecika piłka odbiła się od słupka bramki torunian!

39:03
    Mikołajewicz z własnej połowy także niecelnie na pustą bramkę rywali.

38:24
    Bliscy kolejnego gola byli katowiczanie, ale znakomicie w bramce zachował się Neagu!

37:50
    Kriezel próbował wykorzystać fakt pustej bramki rywali, ale minimalnie spudłował z własnej połowy!

37:29
    Przerwa na życzenie trenera Pawła Machury.

37:07
    Udana interwencja Elsnera w defensywie, ale miejscowi szybko oddają piłkę rywalom.

36:05
    Rzut wolny dla AZS-u na połowie torunian. Goście w dalszym ciągu grają bez golkipera. W tym meczu wiele może się jeszcze wydarzyć!

35:21
    Gol dla AZS-u UŚ!

Neagu wypluł piłkę do boku po uderzeniu jednego z rywali, ale z dobitką KAMILA MUSIAŁA nie miał szans! Już tylko dwa gole dzielą teraz obydwa zespoły!

34:05
    Nie rezygnują z walki o korzystny rezultat katowiczanie, co z całą pewnością może się podobać.

33:40
    Uderzał z większej odległości Salisz, ale zablokowali jego próbę torunianie.

31:40
    Nieporozumienie pomiędzy Tkaczem, a resztą drużyny ze Śląska. Grę wznowią miejscowi.

31:20
    Szanują piłkę torunianie. Starają się oni jak najdłużej utrzymać futbolówkę przy sobie, aby zabrać rywalom cenny czas.

30:15
    Jedno przewinienie mają na swoim koncie torunianie. Dwa faule znajdują się z kolei na koncie katowiczan. Trzeba przyznać, że jest to w miarę czysty mecz.

29:57

Przepiękne trafienie! Zamknęli rywali na ich połowie goście. W trakcie tej akcji piłka trafiła na jedenasty metr do DANIELA WOJTYNY, który mocnym, płaskim uderzeniem pokonał bramkarza!

29:16
    Z lotny golkiperem grają przyjezdni. Czy to sprawi, że AZS odrobi choć w jakimś stopniu stratę do brązowych medalistów?

27:56
    Gol dla FC Toruń!

Nie mają litości dla rywali podopieczni Żebrowskiego! Z ostrego kąta umieszcza piłkę w bramce Marcin Mrówczyński!

Po uderzeniu Mrówczyńskiego piłka zahaczyła o KRZYSZTOFA SALISZA i trafienie zostaje uznane jako samobójcze!

Jarek

Gole: 6. Cyman, 16. Mikołajewicz (Kriezel), 20. Mikołajewicz, 28. Salisz (sam.) – 30. Wojtyna, 36. Musiał

Kartki:   15. Kriezel (TOR) – 16. Wojtyna (KAT)