Dania – Białoruś 3:2 (4:2 po rz.k.) | Szwecja – USA 4:2 (kon.)
koniec po rzutach karnych (4:2)
Dania
3:2 (2:0, 0:0, 0:2 - 0:0)
Białoruś
czwartek 04.01.2018, 18:08 • KeyBank Center, Buffalo • Mistrzostwa Świata Juniorów • O utrzymanie
     
    64:07
    Kara dla Białoruś (Vladislav Jerjomenko – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
     
    49:52
    Kara dla Białoruś (Sergej Pisčuk – 2 min., przeszkadzanie).
     
    47:51
    Kara dla Dania (Rasmus Heine – 2 min.).
     
    47:04
    Kara dla Dania (Daniel Nielsen – 2 min., rzucenie na bandę).
     
    30:45
    Kara dla Białoruś (Dmitrij Derjabin – 5 min., rzucenie na bandę + Kara meczu, rzucenie na bandę).
     
    29:56
    Kara dla Dania (Jakob Jessen – 2 min., trzymanie).
     
    26:40
    Kara dla Dania (Malte Setkov – 2 min., zahaczanie).
     
    24:14
    Kara dla Białoruś (Igor Martynov – 2 min., przeszkadzanie).
     
    17:41
    Kara dla Białoruś (Alexandr Lukaševič – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
     
    00:04
    Kara dla Dania (Joachim Blichfeld – 2 min., zahaczanie).
    Bramki i asysty: 11. Nielsen (Blichfeld, Röndbjerg), 13. Röndbjerg (Blichfeld, Schmidt-Svejstrup) – 49. Suško (Jerjomenko), 50. Litvinov (Bovbel, Suško)

    Rzut karny:

    1. stan:
    0:0   Magnus Molge (DEN)
    0:1   Ivan Drozdov (BLR)
    2. stan:
    1:1   Andreas Grundtvig (DEN)
    1:1   Jegor Šarangovič (BLR)
    3. stan:
    2:1   Lucas Andersen (DEN)
    2:2   Vladislav Michalčuk (BLR)
    4. stan:
    3:2   Jacob Schmidt-Svejstrup (DEN)
    3:2   Igor Martynov (BLR)
    5. stan:
    4:2   Jonas Röndbjerg (DEN)


    Dania: Krog (Sögaard) – O. Larsen, Jessen, Mogensen, Heine, Setkov, Mortensen – Röndbjerg, Blichfeld (A), Nielsen (A) – Mathiasen-Wejse (C), Grundtvig, Schultz – Schmidt-Svejstrup, Ahlberg, Madsen – Andersen, Molge, Gath.
    Białoruś: Griščenko (13. Rodik) – Derjabin, Jerjomenko, Sokolovskij, Burovcev, Gostev, Martyňuk, Gabrus – Bovbel, Šarangovič (A), Suško (C) – Martynov, Pisčuk, Drozdov – Litvinov (A), Michalčuk, Anisimov – Lukaševič, Astaševič, Grinkevič – Rjadčenko.

    Sędziowie: Ansons, Garon – Hancock, Yletyinen