Borussia D. – Werder 1:2 (koniec) | RB Lipsk – Mainz 2:2 (koniec) | Eintracht – Bayern 0:1 (koniec)
Hamburg – Wolfsburg 0:0 (koniec) | Borussia M. – Schalke 04 1:1 (koniec)
Eintracht Frankfurt
0:1 (0:1)
Bayern Monachium
Sobota 09.12.2017, 15:30 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Niemiecka Bundesliga • Runda 15

Faule: 16:14. (17:28:42)

To nie była najlepsza reklama Bundesligi. Mieliśmy zdecydowanie większe oczekiwania co do tego spotkania. Rozpoczęło się dobrze, odważną grą gospodarzy, którzy jednak stracili impet po golu dla Bayernu. Ostatecznie dzięki tej bramce Bawarczycy inkasują komplet punktów i umacniają się na pozycji lidera. Dziękuję za uwagę!

90+6

90+4
    Zbyt wysokie dośrodkowanie Tawathy i futbolówka ląduje w objęciach Starke.

90+3
    Coraz mniej czasu pozostało gospodarzom, którym wciąż nie udało się odrobić strat sprzed przerwy.

90+2
    Rozpędził się Lewy, ale walkę o pozycję wygrał dzięki naruszeniu przepisów. Od rzutu wolnego rozpoczną miejscowi.

90+1
    Aż o pięć minut zostaje przedłużony ten pojedynek.

90
    Tym razem ciągnięciem rywala za koszulkę podpadł arbitrowi Kevin-Prince Boateng.

89
    Jesteśmy w tym spotkaniu świadkami bardzo wielu przewinień. Tym razem przepisy gry naruszył Stendera.

87
    Rebić fauluje jednego z zawodników Bayernu i akcja miejscowych zostaje przerwana. Zyskują na czasie mistrzowie Niemiec.

86
    Wolf dośrodkowywał w pole karne Bayernu, ale jego centra została przez Bawarczyków zablokowana. Od rzutu rożnego rozpoczną grę gospodarze.

84
    No i doczekaliśmy się Polaka! Na sześć minut przed końcem regulaminowego czasu gry Comana zastępuje Lewandowski.

82
    Zmiana w drużynie Eintracht Frankfurt: z boiska schodzi Aymen Barkok, na boisku pojawia się Marc Stendera.

81
    Korner wywalczyli frankfurtczycy, ale nie udało się stworzyć zagrożenia pod bramką strzeżoną przez Starke.

80
    Wolf przerywa akcję faulem na rywali i sędzia dyktuje stały fragment gry dla przyjezdnych.

78
    Zmiana w drużynie Eintracht Frankfurt: z boiska schodzi Jetro Willems, na boisku pojawia się Taleb Tawatha.

76
    Próba uderzenia na bramkę Bayernu w wykonaniu Boatenga, ale nieudana.

74
    Zmienia decyzję arbiter po videoweryfikacji! Sporna decyzja sędziego. Obie drużyny w komplecie!

Gole: 20. Arturo Vidal

Kartki:   17. G. Fernandes (FRN), 74. M. Wolf (FRN) – 6. Arturo Vidal (BAY), 52. Rafinha (BAY), 67. Müller (BAY)

Strzały celne: 3:1. Strzały niecelne: 3:1. Rzuty rożne: 5:5. Spalone: 2:4. Foule: 16:14.
    Eintracht Frankfurt: Hradecky – Salcedo, D. Abraham, Falette – M. Wolf, Boateng, G. Fernandes (71. Jović), Willems (78. Tawatha) – Barkok (82. Stendera), Haller, Rebić.
    Zmiany: Zimmermann – Jović, Gaćinović, Stendera, Russ, Hrgota, Tawatha.

Bayern Monachium: Starke – Kimmich, Boateng, Süle, Rafinha – James Rodríguez, Javi Martínez, Arturo Vidal (55. Tolisso) – Coman (84. Lewandowski), Müller, Ribéry (68. Alaba).
    Zmiany: Hoffmann – Hummels, Lewandowski, Rudy, Tolisso, Alaba, Wriedt.

Sędzia główny: Harm Osmers
    Asystenci: Sven Waschitzki, Thomas Gorniak
    Sędzia techniczny: Christian Gittelmann