Sandecja – Jagiellonia | 0:1 (koniec) | | | Górnik Z. – Lechia | 1:1 (koniec) |
Alaves – Las Palmas | 2:0 (koniec) |
Stuttgart – Bayer | 0:2 (koniec) |
Bordeaux – Strasbourg | 0:3 (koniec) |
finał
KVRS Waasland-Beveren
3:1
(1:1)
Standard Liège
90
|
Zmiana w drużynie KVRS Waasland-Beveren: z boiska schodzi Isaac Kiese Thelin, na boisku pojawia się Ryan Mmaee.
|
|
86
|
Zmiana w drużynie Standard Liège: z boiska schodzi Paul-José Mpoku, na boisku pojawia się Beni Badibanga.
|
|
82
|
Zmiana w drużynie Standard Liège: z boiska schodzi Carlinhos, na boisku pojawia się Renaud Emond.
|
|
75
|
Zmiana w drużynie KVRS Waasland-Beveren: z boiska schodzi Nana Opoku Ampomah, na boisku pojawia się Olivier Myny.
|
|
62
|
Zmiana w drużynie Standard Liège: z boiska schodzi Luis Pedro Cavanda, na boisku pojawia się Dieumerci Ndongala.
|
|
20
|
Zmiana w drużynie KVRS Waasland-Beveren: z boiska schodzi Valtteri Moren, na boisku pojawia się Maximiliano Caufriez.
|
Gole:
36. Seck, 49. Kiese Thelin, 72. Opoku Ampomah – 15. Marin
Posiadanie piłki: 50 % : 50 %.
Strzały celne: 8:4. Strzały niecelne: 9:5. Rzuty rożne: 4:6.
Sędziowie: Boterberg J. (Bel)
Widownia:
Kartki: 12. Angban (WAS) – 10. Pocognoli (STA), 52. Marin (STA)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 50 % : 50 %.
Strzały celne: 8:4. Strzały niecelne: 9:5. Rzuty rożne: 4:6.
KVRS Waasland-Beveren:
Roef – Jans, Moren (20. Caufriez), Camacho, Demir – Dierckx, Angban, Seck, Opoku Ampomah (75. Myny) – Morioka – Kiese Thelin (90. Mmaee).
Zmiany: Goblet – De Schutter, Boljević, Mmaee, Ndiaye, Caufriez, Myny, Schryvers.
Trener:
Standard Liège: Ochoa – Pocognoli, Laifis, Luyindama Nekadio, Cavanda (62. Ndongala) – Agbo, Marin – Mpoku (86. Badibanga), Carlinhos (82. Emond), Lučkevič – Sá.
Zmiany: J-F. Gillet – Emond, Ndongala, Badibanga, Scholz, Miya, Fai.
Trener:
Zmiany: Goblet – De Schutter, Boljević, Mmaee, Ndiaye, Caufriez, Myny, Schryvers.
Trener:
Standard Liège: Ochoa – Pocognoli, Laifis, Luyindama Nekadio, Cavanda (62. Ndongala) – Agbo, Marin – Mpoku (86. Badibanga), Carlinhos (82. Emond), Lučkevič – Sá.
Zmiany: J-F. Gillet – Emond, Ndongala, Badibanga, Scholz, Miya, Fai.
Trener:
Sędziowie: Boterberg J. (Bel)
Widownia: