Tychy – PA Nova Gliwice 5:2 (koniec) | Brzeg – Lublin 9:4 (koniec)
GKS Futsal Tychy
5:2 (3:0)
PA ss Nova Gliwice
Niedziela 08.10.2017, 15:00 • Hala Sportowa, Tychy • I liga futsalu - gr. południowa • 3. runda

Dziękujemy Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje na naszych relacji. (17:06:15)

Za nami już emocje w tym spotkaniu. Ostatecznie GKS Futsal Tychy pokonuje 5:2 GSF Gliwice. Bramki w tym meczu zdobywali: Słonika, Sitko, Bernat (dwie), Kołodziejczyk, Kaczmarczyk i Rabiej. Tym samym GKS Futsal Tychy po trzech meczach ma na koncie komplet punktów. Z kolei gliwiczanie ponieśli pierwszą w tym sezonie porażkę.

39:15
    Gol dla GKS-u Futsal Tychy!
    Strzelcem bramki TOMASZ BERNAT.

Już nikt nie odbierze kompletu punktów miejscowym piłkarzom! Tomasz Bernat skierował futbolówkę do siatki rywali strzałem z własnej połowy, ale odbyło się to przy sporym udziale szczęścia!
    Zmarnowana okazja Dominika Wilka

38:41
    Ależ okazję zmarnował w tej sytuacji Dominik Wilk! Nie trafił on do pustej już bramki z najbliższej odległości! To była zdecydowanie piłka meczowa dla gości z Gliwic!

38:14
    Tomasz Bernat kopnął piłkę po gwizdku sędziego i otrzymał w efecie napomnienie.

38:00
    Do końca spotkania pozostały już zaledwie dwie minuty. GSF Gliwice grają z lotnym bramkarzem, ale niewiele z tego wynika.

37:11
    Trener Błażej Korczyński zdecydował się wprowadzić na boisko lotnego bramkarza. W tej roli Tomasz Czech.

36:10
    Marek Kołodziejczyk zakręcił rywalami w polu karnym i uderzył w krótki róg bramki! Bogdziewicz instynktownie paruje futbolówkę na korner!

36:00
    To już ostatnie cztery minuty tego spotkania. Gliwiczanie źle wyprowadzili atak na prawym skrzydle i od autu wznowią tyszanie.
    Gol Michała Rabieja

35:25
    Gol dla GSF-u Gliwice!
    Strzelcem bramki MICHAŁ RABIEJ.

Goście z Gliwic wracają jeszcze do walki o choćby punkt w tym meczu! Michał Rabiej wykorzystał ogromne zamieszanie pod bramką Zbigniewa Modrzika i z bliskiej odległości skierował futbolówkę do siatki!
    Pasierb trafia w słupek

35:00
    Amadeusz Pasierb zdecydował się na uderzenie z linii pola karnego, a piłka później po rykoszecie trafiła w słupek bramki gospodarzy!

34:47
    Kacper Dudzik zdecydowanie zawalił tą sytuację! Otrzymał on idealne podanie na linii pola karnego, ale nie uderzał do pustej już bramki. Po kontrze gości ratuje sytuację Zbigniew Modrzik!

34:19
    Zbliżamy się powoli do zakończenia tej rywalizacji. Gliwiczanie za moment wznowią grę od rzutu rożnego.

33:50
    Sytuację trzech na jednego marnują miejscowi piłkarze! Tomasz Bernat ładnie na lewym skrzydle znalazł Dudzika, a ten nie zdołał technicznym strzałem zaskoczyć Bogdziewicza!

Dawid Czempisz

Gole: 16. Słonina, 19. Sitko (Dudzik), 19. Bernat, 24. Kołodziejczyk, 40. Bernat – 23. Kaczmarczyk, 36. Rabiej

Kartki:   39. Bernat (TYC) – 16. Pasierb (GSF), 17. Wilk (GSF), 29. Mirga (GSF)

GKS Futsal Tychy: Modrzik (Borowski) – Bernat, Słonina, Sitko, Dudzik – Fabian Biernat, Filip Biernat, Kochanowski, Krzyżowski, Kołodziejczyk, Paweł Pytel, Piotr Pytel, Józefowicz.
    PA ss Nova Gliwice: Lawacz (Megger, Bogdziewicz) – Czech, Rabiej, Kaczmarczyk, Mirga – Paul, Węgiel, Bugajski, Pasierb, Szyszko, Wilk, Kuźnik.

Pierwszy: Tomasz Frąk (Ostrowiec Świętokrzyski)
    Drugi: Marcin Sprzęczka (Ostrowiec Świętokrzyski)
    Czasowy: Tomasz Kąsek (Jastrzębie-Zdrój)