Azerbejdżan – Polska 3:0 (koniec) | Czechy – Holandia 1:3 (koniec)
25 25 25
Polska
0
14 21 23
Niedziela 24.09.2017, 16:30 • National Gymnastics Arena BAKU • Mistrzostwa Europy kobiet • Grupa A

0:0
    My już dziękujemy za śledzenie relacji live na naszych łamach. Zapraszamy na kolejne widowiska, także jeszcze w mistrzostwach Europy. (18:10:55)

0:0
    Rahimova tylko w tym jednym meczu dołożyła aż 30 punktów i była najjaśniejszą postacią wśród gospodyń.

0:0
    Spodziewaliśmy się bardziej wyrównanej walki w tym meczu. Niestety tak się stało, ale dopiero w ostatniej partii, w której graliśmy już o życie. Świetny mecz zagrały przeciwniczki. My znów nie mieliśmy pierwszego ataku. Zbyt wiele piłek trafiało do Smarzek, która też zaczęła odczuwać trudy tego spotkania. Polki bez punktów po tym meczu i spadają na drugą lokatę.

25:23
    Trzeci set skończony.

25:23
    Nic takiego nie miało miejsca. Szybkie 3:0 dla Azerek, które po tym meczu zostały samodzielnym liderek. Już wiemy, czekają nas niestety baraże.

25:23
    Mamy wideo powtórkę, sprawdzamy jeszcze dotknięcie bloku po ataku Smarzek.

25:23
    Wszystko szło w tym secie do Smarzek. Ta wyraźnie zmęczona pomyliła się w ostatnim najważniejszym momencie tego seta. Zaatakowała daleko w aut.

24:23
    Znów blok-aut. Piłka meczowa dla gospodyń. Coś niesamowitego.

23:23
    I już remis po 23. Na raty, ale druga akcja zakończona powodzeniem Azerek.

22:23
    Ależ to był ważny atak. Niestety Smarzek zablokowana i to na pojedynczym bloku.

21:23
    Dobrze zaserwowała Kąkolewska i jeszcze lepiej utrzymała dłonie nad siatką blokując atak lobem.

21:22
    Aut w polu zagrywki. Mamy oczko więcej.

21:21
    Znów obijają nasz blok Azerki. Już remis. A było już tak dobrze.

20:21
    Smarzek zablokowana. A rywalki dopełniają formalności przy swoim ataku.

19:21
    Nie ma jednak przekroczenia linii trzeciego metra u naszych rywalek.

19:21
    Poprosiliśmy jeszcze i challenge.

19:21
    Dopiero za trzecim razem poradziła sobie na prawej stronie siatki atakująca Azerek.