Błękitni – Garbarnia 2:0 (koniec) | Stal S. W. – Radomiak 2:2 (koniec) | Jastrzębie – Wisła Pu. 1:1 (koniec)
Gryf – Siarka T. 2:2 (koniec) | ŁKS – Olimpia E. 1:2 (koniec) | GKS Bełchatów – ROW Rybnik 1:2 (koniec)
MKS Kluczbork – Rozwój 1:1 (koniec)
Gryf Wejherowo
2:2 (1:2)
Siarka Tarnobrzeg
Sobota 23.09.2017, 16:00 • Stadion WKS Gryf, Wejherowo • 2. Liga • 10. kolejka

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne emocje sportowe w naszych relacjach! (17:56:38)
    Mecz kończy się remisem:

To już koniec tego niezwykle emocjonującego spotkania. Gryf Wejherowo remisuje 2:2 z Siarką Tarnobrzeg i tym samym nie odskakuje zbyt znacznie od strefy spadkowej. Oglądaliśmy dzisiaj same kapitalne trafienia. Dla gospodarzy gole zdobywali dzisiaj: Gabor oraz Wicki. Z kolei dla Siarki trafienia zanotowali Książniakiewicz i Broź. Oba teamy pokazały nam dzisiaj kawał pięknego futbolu i liczymy na kolejne emocje w dalszych spotkaniach II Ligi!

90+3

90+2
    Kapitalną okazję na bramkę miał Ropski! Młody zawodnik otrzymał idealne podanie w polu karnym i zdecydował się na uderzenie wślizgiem! Piłka finalnie przeleciała centymetry obok słupka!

90+1
    Trąbka niezbyt dobrze zachował się w tej ofensywnej akcji i później faulował on wyprowadzającego piłkę Grzesika.

90
    To już ostatnia minuta regulaminowego czasu gry. Lepiej w końcówce spisują się miejscowi piłkarze, którzy zamknęli rywali na ich połowie boiska.

89
    Szkoleniowcy Gryfa Wejherowo niebawem będą mogli jeszcze przeprowadzić zmiany w samej końcówce spotkania.

88
    Jeszcze jedna okazja dla zespołu Gryfa Wejherowo. Centra z rzutu wolnego zatrzymała się jednak już na pierwszym zawodniku.

87
    Tarnobrzeżanie starali się utrzymać przy piłce na połowie rywali, ale kolejne już dośrodkowanie ze skrzydła było zbyt głębokie.

86
    Sędzia niebawem przekaże informacje zawodnikom ile minut zdecyduje się doliczyć do drugiej połowy tego spotkania.

85
    Pięć minut pozostaje do zakończenia tego spotkania. Centra z lewej strony gracza Siarki ląduje w rękach bramkarza gospodarzy.

84
    Znowu bliscy szczęścia byli miejscowi piłkarze. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Okuniewicz uderzał głową metr obok słupka!

83
    Sporo zamieszania w polu karnym przyjezdnego zespołu. Radzą sobie jednak ostatecznie gracze gości i wybijają futbolówkę.

82
    Siarka Tarnobrzeg stara się nieco uspokoić swoje poczynania w środkowej strefie boiska. Utrzymuje się teraz przez dłuższy czas przy piłce.

81
    Sporo miejsca na skrzydle miał Mateusz Goerke. Po późniejszej kombinacyjnej wymianie podań Nadolski przymierzył zza pola karnego tuż nad bramką!

80
    Do końca rywalizacji pozostało już jedynie dziesięć minut. Dośrodkowanie z prawej strony boiska ląduje na siatce bramkowej Siarki Tarnobrzeg.

79
    W dalszym ciągu to Gryfici po przerwie są stroną przeważającą i starają się zgarnąć dzisiaj komplet punktów.

78
    Trąbka zatrzymany nieprzepisowym przytrzymaniem podczas wyprowadzania ataku i od rzutu wolnego wznowią gospodarze.