Błękitni – Wisła Pu. 0:0 (koniec) | Jastrzębie – Olimpia E. 2:1 (koniec) | Gryf – Radomiak 1:1 (koniec)
Siarka T. – Gwardia K. 4:1 (koniec) | GKS Bełchatów – Legionovia 1:1 (koniec) | MKS Kluczbork – Garbarnia 1:1 (koniec)
Gryf Wejherowo
1:1 (1:0)
Radomiak Radom
Sobota 09.09.2017, 16:00 • Stadion WKS Gryf, Wejherowo • 2. Liga • 8. kolejka

Koniec tego meczu. Zespoły podzieliły się punkami i myślę że żadna z drużyn nie może czuć się pokrzywdzona takim rezultatem. To mecz walki sporo zdrowia zostawili piłkarze na murawie. W drugiej połowie nieco większą przewagę mieli gości czego efektem była bramka na 1-1. Lider nadal nie pokonany a Gryf nadal nie wygrał na własnym boisku w tym sezonie. Na dziś to już wszystko. Życzę miłego popołudnia i zapraszam na nasze kolejne relację. (17:59:37)

90+4

90+4
    Nie kończy meczu sędzia. Jeszcze rożny dla Radomiaka.

90+3
    Pod jedną jak i pod drugą ławką trenerską bardzo nerwowo. Na boisku chyba też.

90+2
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Maciejewski, na boisku pojawia się Ptak.

90+1
    Na spalonym złapany Maciejewski po podaniu Kołca.

90
    Goście przycisnęli teraz ...kolejny rożny dla nich. Sędzia natomiast dolicza cztery minuty do tego meczu.

89
    Nie czysto trafił na piątym metrze Peter Mazan w piłkę i bez problemu broni Leleń. To były ciężkie dwie minuty dla Gryfa.

88
    Jabłoński z kilku metrów uderza ale broni Leleń piłka powoli opada ale wychodzi poza boisko. Było bardzo groźnie to mogło zakończyć się golem.

87
    Ale piękna akcja z pierwszej piłki piłkarzy Gryfa. Wymienili oni chyba 5 albo 6 szybkich podań po czym Nadolski zagrał do Kołca a jego uderzenie jest blokowane. Rzut rożny dla gospodarzy.

86
    Uderzał Leandro na bramkę Lelenia. Wcześniej jednak któryś z piłkarzy Radomiaka znalazł się na pozycji spalonej.

85
    Pięć minut do końca. Przy piłce goście.

84
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Gierszewski, na boisku pojawia się Okuniewicz.

83
    Gramy dalej ale wydaje się że Gierszewski już nie wróci na murawę.

82
    Ledwo co zaczeliśmy grę a już na murawie ponownie leży zawodnik Gryfa. Tym razem jest to Hieronim Gierszewski.

81
    Goerke wybija piłkę na aut na murawie leży Piotr Kołc i chyba wymaga on interwencji medycznej.

80
    Strzela Gierszewski z 30 metrów i Gostomski ratuje się wybiciem piłki na rzut rożny.

79
    Żółtą kartkę otrzymuje Kołc (Gryf Wejherowo).

78
    Z pierwszej piłki odegrał Leandro do Rolinca ale sędzia liniowy dopatrzył się pozycji spalonej napastnika z Radomia.