GKS T. – Bytovia 1:0 (koniec) | Olimpia G. – Chrobry 0:1 (koniec) | Pogoń Sdl. – Wigry 0:0 (koniec)
Puszcza – Odra O. 1:1 (koniec) | Raków – GKS K. 1:3 (koniec)
GKS Tychy
1:0 (1:0)
MKS Bytovia Bytów
Sobota 19.08.2017, 14:45 • Stadion Miejski, Tychy • Fortuna 1 Liga • 4. runda
    Miejscowi potwierdzają wysoką formę:

Spotkanie w Tychach właśnie dobiegło końca! Po przerwie nie doczekaliśmy się goli, niemniej jednak emocji nie brakowało. Ostatecznie GKS Tychy zwycięża 1:0 i inkasuje komplet punktów. Dziękuję za uwagę! (16:38:21)

90+5

90+4
    Ależ skiksował Kpassa! Iworyjczyk przypadkowo znalazł się w wymarzonej sytuacji, ale zupełnie nieudanie uderzył z przewrotki!

90+3
    Odskoczyła piłka Surdykowskiemu na dziesiątym metrze! Gdyby nie to, miałby on idealną okazję na pokonanie Dobrilińskiego i wyrównanie!

90+1
    Nie wykorzystali swojej szansy z rzutu wolnego przyjezdni. Już naprawdę niewiele czasu pozostało podopiecznym Adriana Stawskiego na strzelenie gola dającego remis.

90
    O cztery minuty zostaje przedłużony ten mecz!

89
    Tanżyna ucierpiał po walce o górną piłkę z Kpassą, na szczęście nic poważnego mu się nie stało.

88
    Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Błanik, na boisku pojawia się Kaczmarczyk.

86
    Zupełnie nieudana próba Łuszkiewicza z ponad dwudziestu metrów.

85
    Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Zapolnik, na boisku pojawia się Fidziukiewicz.

83
    Podopieczni Jurija Szatałowa spokojnie wymieniają się podaniami na własnej połowie boiska.

81
    Sporo nerwów w poczynaniach zawodników ekipy gości. Przyjezdnym bardzo zależy na doprowadzeniu do remisu.

78
    Piękne uderzenie Ćwielonga z narożnika pola karnego i równie urodziwa i widowiskowa interwencja Oszmańca!

77
    Tyszanie nie dają rywalom zbyt wielu możliwości do odrobienia strat. GKS napiera, czym uniemożliwia to samo Bytovii.

76
    Tanżyna uderzał z odległości kilku metrów, ale nie zdołał skierować piłki w światło bramki.

75
    Do końca tego pojedynku pozostało jeszcze tylko piętnaście minut. Obie drużyny nieustannie starają się atakować. To z pewnością zwiastuje emocjonującą końcówkę!