Chojniczanka – Podbeskidzie 4:0 (koniec) | Miedź – Zagłębie S. 4:1 (koniec) | Ruch – Stomil 3:1 (koniec)
Górnik Ł. – Stal M. 3:4 (koniec)
Chojniczanka Chojnice
4:0 (4:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Piątek 18.08.2017, 20:00 • Stadion Miejski, Chojnice • Fortuna 1 Liga • 4. runda

Chojniczanka Chojnice bardzo wysoko pokonuje Podbeskidzie Bielsko-Biała 4:0 dominując przez całe spotkanie. Druga połowa głównie polegała na wymianie podań gospodarzy w środku pola. Goście nie mieli okazji na choćby bramkę honorową. Trzeci raz w tym sezonie defensywa Chojniczanki kończy mecz z czystym kontem. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i do usłyszenia przy kolejnych relacjach na naszej stronie. (21:53:37)

90

88
    Centra w pole karne do Sabali, który oddał dobre uderzenie głową w lewą stronę. Strzał efektownie wyłapał Janukiewicz.

87
    Paprzycki faulował w środku pola i dostał za to zagranie żółtą kartkę.

86
    Prostopadłe podanie w pole karne w kierunku Podgórskiego. Zawodnik Chojniczanki został uprzedzony przez Leszczyńskiego.

84
    Bąk usiłował zaskoczyć Leszczyńskiego płaskim, mocnym strzałem z daleka. Piłka poszybowała obok słupka. Gospodarze nie muszą za wszelką cenę atakować i wykorzystują to.

82
    Moskwik wyraźnie spóźnił się ze wślizgiem i sfaulował Zawistowskiego. Zawodnik Podbeskidzia został upomniany żółtą kartką.

81
    Goście wychodzą z atakiem pozycyjnym. Zawistowski zatrzymał w środku pola Sabalę. Gospodarze wracają do wymiany podań na własnej połowie.

79
    Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice: z boiska schodzi Drozdowicz, na boisku pojawia się Podgórski.

78
    Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko-Biała: z boiska schodzi Sobczak, na boisku pojawia się Sabala.

76
    Boczek udanie zastawił piłkę przed próbującym zacentrować Kozakiem. Goście zaledwie co kilka minut mają okazję na wyjście z własnej połowy.

74
    Podanie Danielewicza w pole karne zablokowane. Kolejny korner dla Chojniczanki. Centra Zawistowskiego w szesnastkę do Mikołajczaka wybite przez stoperów Podbeskidzia.

72
    Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice: z boiska schodzi Ryczkowski, na boisku pojawia się Bąk.

70
    Zawistowski oddał niesygnalizowane uderzenie z linii pola karnego po wrzucie z autu. Chojniczanka wywalczyła rzut rożny, ale z tą centrą poradzili sobie defensorzy gości.

68
    Chojniczanka kontroluje przebieg spotkania. Ponownie gospodarze zdecydowali się na strzał z daleka. Tym razem próbował Markowski. Uderzenie wyraźnie za mocne.

66
    Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice: z boiska schodzi Grzelak, na boisku pojawia się Paprzycki.

64
    Danielewicz niedokładnie zagrał piłkę do tylu i Podbeskidzie miało okazję do kontrataku. Dośrodkowanie z lewej flanki do Kozaka minimalnie za wysokie dla napastnika gości.

62
    Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko-Biała: z boiska schodzi Tomczyk, na boisku pojawia się Kozak.