Sandecja – Wisła Pł. | 0:1 (koniec) | | | Lech P. – Zagłębie L. | 1:1 (koniec) | | | Wisła K. – Cracovia | 2:1 (koniec) |
Odra O. – Miedź | 2:4 (koniec) | | | Raków – Chojniczanka | 0:1 (koniec) | | | Bytovia – Ruch | 2:1 (koniec) |
Znicz – Gryf | 3:2 (koniec) | | | Jastrzębie – Błękitni | 0:0 (koniec) | | | Garbarnia – Siarka T. | 3:1 (koniec) |
Wisła Pu. – Legionovia | 2:1 (koniec) |
Sokół – Warta S. | 2:1 (koniec) | | | Widzew – Świt NDM | 2:0 (koniec) |
Watford – Liverpool | 3:3 (koniec) | | | Chelsea – Burnley | 2:3 (koniec) | | | Crystal Palace – Huddersfield Town | 0:3 (koniec) |
Everton – Stoke | 1:0 (koniec) | | | Southampton – Swansea | 0:0 (koniec) | | | West Bromwich – Bournemouth | 1:0 (koniec) |
Brighton – Man City | 0:2 (koniec) |
Halberstadt – Freiburg | 1:2 (koniec) | | | Chemnitzer – Bayern | 0:5 (koniec) | | | Hansa – Mainz | 1:3 (koniec) |
Leher – FC Koln | 0:5 (koniec) | | | Erndtebrück – Eintracht | 0:3 (koniec) | | | Rielasingen-Arlen – Borussia D. | 0:4 (koniec) |
Eichede – Kaiserslautern | 0:4 (koniec) | | | Rot-Weiss Erfurt – Hoffenheim | 0:1 (koniec) | | | Würzburger – Werder | 0:3 (koniec) |
Nantes – Olympique | 0:1 (koniec) | | | Amiens – Angers | 0:2 (koniec) | | | Bordeaux – Metz | 2:0 (koniec) |
Caen – Saint-Étienne | 0:1 (koniec) | | | Toulouse – Montpellier | 1:0 (koniec) |
Brno – Bohemians | 0:0 (koniec) | | | Slovacko – Banik | 5:2 (koniec) | | | Vik. Pilzno – Ołomuniec | 1:0 (koniec) |
Michalovce – Prešov | 0:1 (koniec) | | | Rużomberok – Spartak T. | 0:2 (koniec) | | | AS Trencin – Zeleziarne | 1:1 (koniec) |
MSK Żilina – Senica | 7:1 (koniec) |
Dzierżoniów – Ślęza Wrocław | 1:0 (koniec) |
finał
SKN Sankt Pölten
0:0
(0:0)
SV BauWelt Koch Mattersburg
90+5
|
Koniec meczu.
(20:22:43)
|
|
90+2
|
Zmiana w drużynie SV BauWelt Koch Mattersburg: z boiska schodzi Stefan Maierhofer, na boisku pojawia się Thorsten Mahrer.
|
|
87
|
Żółtą kartkę otrzymuje Stefan Maierhofer (SV BauWelt Koch Mattersburg).
|
|
82
|
Zmiana w drużynie SV BauWelt Koch Mattersburg: z boiska schodzi Michael Novak, na boisku pojawia się Markus Pink.
|
|
80
|
Żółtą kartkę otrzymuje Babaca Diallo (SKN Sankt Pölten).
|
|
79
|
Żółtą kartkę otrzymuje Florian Sittsam (SV BauWelt Koch Mattersburg).
|
|
79
|
Zmiana w drużynie SKN Sankt Pölten: z boiska schodzi Devante Parker, na boisku pojawia się Lonsana Doumbouya.
|
|
Kliknij i dowiedz się, jak finansowo zabezpieczyć swoją przyszłość.
|
||
79
|
Zmiana w drużynie SKN Sankt Pölten: z boiska schodzi Sandro Ingolitsch, na boisku pojawia się Mario Mosböck.
|
|
76
|
Zmiana w drużynie SV BauWelt Koch Mattersburg: z boiska schodzi Andreas Gruber, na boisku pojawia się Florian Sittsam.
|
|
59. Michael Ambichl (SPN)
|
||
46. Sandro Ingolitsch (SPN)
|
||
46
|
Druga połowa rozpoczęta.
|
|
45+5
|
Pierwsza połowa skończona.
|
|
45+2
|
Żółtą kartkę otrzymuje Damir Mehmedovic (SKN Sankt Pölten).
|
|
40
|
Żółtą kartkę otrzymuje Devante Parker (SKN Sankt Pölten).
|
|
34
|
Żółtą kartkę otrzymuje Martin Rasner (SKN Sankt Pölten).
|
|
34.
|
||
29.
|
||
28.
|
Gole:
Sędziowie: Rene Eisner. Asistenti: Robert Steinacher, Daniel Trampusch. Čtvrtý rozhodčí: Alexander Harkam
Widownia:
Kartki: 34. Rasner (SPN), 40. Parker (SPN), 45+2. Mehmedovic (SPN), 80. Diallo (SPN) – 79. Sittsam (MTT), 87. Maierhofer (MTT)
Spudłowany karny!:
SKN Sankt Pölten:
Riegler – Diallo, Huber, Petrović – Stec, Rasner, Ambichl, Mehmedovic – Ingolitsch (79. Mosböck), Roope Riski, Parker (79. Doumbouya).
Zmiany: Vollnhofer – Mehremič, Thürauer, Martic, Grabovac, Doumbouya, Mosböck.
Trener:
SV BauWelt Koch Mattersburg: Kuster – Hart, Ortiz, Rath, Novak (82. Pink) – Erhardt, Jano – Höller, Prevljak, Gruber (76. Sittsam) – Maierhofer (90+2. Mahrer).
Zmiany: Casali – Ertlthaler, Sittsam, Okugawa, Mahrer, Pink, Bürger.
Trener:
Zmiany: Vollnhofer – Mehremič, Thürauer, Martic, Grabovac, Doumbouya, Mosböck.
Trener:
SV BauWelt Koch Mattersburg: Kuster – Hart, Ortiz, Rath, Novak (82. Pink) – Erhardt, Jano – Höller, Prevljak, Gruber (76. Sittsam) – Maierhofer (90+2. Mahrer).
Zmiany: Casali – Ertlthaler, Sittsam, Okugawa, Mahrer, Pink, Bürger.
Trener:
Sędziowie: Rene Eisner. Asistenti: Robert Steinacher, Daniel Trampusch. Čtvrtý rozhodčí: Alexander Harkam
Widownia: